חלום דרום אמריקאי - ארגנטינה, צ׳ילה, ברזיל

מסע מרתק בין אתריה היפים ביותר של היבשת הקסומה - דרום אמריקה. טיול מיוחד המשלב בין הרי האנדים המרשימים, קרחונים וטבע עוצר נשימה לבין ערים קלאסיות וחופי הזהב של ברזיל.
קיימות דרכים רבות לראות ולחוות את פטגוניה, כל אחת מיוחדת במינה. אצלנו בברזילאו אנו מעדיפים לקחת אתכם אל פטגוניה ולא לוותר אל אף אחת מהחוויות המיוחדות ביותר שיש לאזור להציע, כי אחרי הכל רובנו מטיילים כל כך רחוק רק פעם אחת. בהיותינו “מקומיים” אנחנו מכירים את הדרכים הטובות והכדאיות ביותר לטייל, כך אנחנו יכולים להוסיף למסלול הטיול אטרקציות יחודיות ויוקרתיות., שייט הזודיאקים בנהר הסראנו הוא חוויה מפעימה בנופים בתוליים שמעטים טיילו בהם, בין צוקי האנדים, קרחוני ענק ועמקים רחבי ידיים מלאים בחיי בר ובשייט חציית האגמים המרהיב והמפורסם בין ברילוצ’ה לצ’ילה. רוב חברות הטיולים לדרום אמריקה לא כוללות את שני הקטעים הללו במסלול הטיול כיוון שהם יקרים יחסית, אך בטיולנו “חלום דרום אמריקאי” אנו מטיילים בשניהם ועדיין הטיול מוצע במחיר הטוב ביותר בענף התיירות!

בבואכם לבחור טיול מאורגן חשוב לשים לב לפרטים הקטנים: המקומות בהם תבקרו, המופעים הכלולים בטיול, העיירות הקטנות והקסומות וגם מקומות שלא הכרתם אך בסוף הטיול תהיו כל כך שמחים ש”גיליתם” אותם, היתרון שבלטייל עם מקומיים.

בטיול מאורגן עם ברזילאו מלבד כל המקומות המפורסמים, מגיעים למקומות שרק בטיול עם חברה מקומית ניתן:

 • שייט זודיאקים מיוחד ומרהיב בנהר הסראנו בטורס דל פיינה בצ׳ילה (כולל ארוחת צהריים)
 • שייט חציית האגמים מברילוצ'ה לצ'ילה
 • ביקור בעיר הסמבה בריו דה ז׳ניירו והשתתפות בחזרות לקרנבל הגדול בעולם
 • פארטי - עיירת חוף קולוניאלית קסומה
 • טיול היום בבואנוס איירס כולל נקודות המורשת היהודית של העיר! - בלעדי!!
 • טיול אל מקורות הטנגו בבואנוס איירס, האותנטיים והמעניינים ביותר. - בלעדי!!
ושאר המקומות….

אטרקציות ואתרים מרכזיים בהם נבקר בטיול

 • בואנוס איירס וכל אתריה המפורסמים
 • ברילוצ׳ה - ״שוויץ של דרום אמריקה״
 • שבעת האגמים והרי האנדים
 • אל קלאפטה בחבל פטגוניה המרשים
 • שייט קרחונים בדרום ארגנטינה וביקור ב״קרחון המתנפץ״
 • מפלי האיגוואסו כולל שייט במפלים ו״גרון השטן״
 • פסל ישו המפורסם בריו דה ז׳ניירו
 • עלייה ברכבל לתצפית מרהיבה מהר הסוכר
 • סיור אותנטי בפאבלה בריו המודרך על ידי מדריך מקומי אשר חי בפאבלה
 • שייט איים טרופים
 • סלבדור ומופע פולקלור מהמומלצים בעולם (למאריכים)
 • חופי באהיה וביקור ב״פרוייקט תמר״ (למאריכים)
חלום דרום אמריקאי - 18 ימים | 21 לילות

ימים 1-2 | ת״א - יעד ביניים - סאו פאולו פראטי וסיור ג'יפים
ניפגש בשדה התעופה לטיסה דרך אירופה אל סאו פאולו. 
הבוקר עם הנחיתה נבלה מעט במרחבי ברזיל העצומים: נצא אל עבר קו החוף הברזילאי, נחצה את הרי החוף הגבוהים שלאחריהם נגיע אל קו החוף שלדעת רבים הינו היפה ביותר בברזיל. 
ניסע דרך הג'ונגל האטלנטי, באחד הכבישים היפים בעולם המחבר בין ריו דה ז'ניירו לעיר סנטוס.
פארטי הינה עיירת נופש עתיקה ומיוחדת המשמרת ומספרת את שנותיה היפות של ברזיל, זכר לבהלה לזהב שעברה בברזיל במאה ה-17, קסם פורטוגלי שנותר בעינו עד היום. 
עם ההגעה לפארטי נצא לסיור ג'יפים מיוחד בג'ונגל האטלנטי, נטייל בין מפלים, נתרשם מהנופים המרהיבים ונבקר בבית הייצור של המשקה הלאומי, הקאשאסה.
לינה בפארטי

יום 3 |  פראטי ונופש ברזילאי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי בעיירה העתיקה בו נשמע על ההיסטוריה המעניינת של נמל הזהב ותקופת העבדים אשר שגשגה במשך מעל מאתיים שנה באזור והפכה את פארטי למרכז תרבותי של האליטות באותה התקופה. עם תום הסיור נצא לשייט בין איים טרופיים, נוכל לצלול אל מי התורכיז, לטייל בחופים לבנים לצד נופים יוצאי דופן כשהג'ונגל האטלנטי מגיע עד קו המים. יום רגוע ונעים של חופשה ברזילאית מושלמת.
את הערב נבלה בין בתי הקפה והברים של פארטי העתיקה.
לינה בפארטי

יום 4 | פארטי - ריו דה ז׳ניירו וסיור ג׳יפים ביער טיז׳וקה
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מפארטי הקסומה וניסע אל ריו דה ז’ניירו, העיר עליה כתבו ושרו רבות.
עם הגעתנו לעיר נצא לסיור מיוחד בו נעלה בג׳יפים עם גג פתוח על ההרים הירוקים המקיפים את ריו ונטייל בין מפלים ובתוך היער העירוני הגדול ביותר בעולם, יער טיז’וקה. בתוך היער מתחבאים כמה מהנופים והסיפורים היפים של העיר. נשמע על ההיסטוריה המעניינת של שלבי הגידול השונים של היער ונתרענן ממזג האויר החם.

בסיום הסיור נעבור אל בית המלון בלב שכונת קופהקבנה.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 5 | ״ריו אהובתי״ - יום טיול מיוחד בעיר
היום נצא אל יום טיול מיוחד בין סודותיה הקסומים והפחות מוכרים של העיר בשילוב עם אתריה המפורסמים ביותר. הטיול נבנה לאחר מחשבה רבה ושיתוף פעולה בין ברזילאו ו- Favela Walking Tour במטרה להביא לכם משהו שונה, חוויתי ומיוחד.
נבקר בשכונות היפות של לאפה וסנטה תרזה ובמדרגות סלרון, יצירת אמנות מיוחדת ויוצאת דופן שהיוותה את היצירה הגדולה ביותר של האמן סלרון ולה הקדיש 20 שנה מחייו עד מותו. נשמע את סיפורו המעניין והבלתי יאמן. נמשיך מעלה אל שכונת סנטה תרזה הקלאסית, בה מספר ארמונות זכר לתקופת המלוכה בברזיל של המאה ה-18 ואשר כיום משמשת מרכז בוהמי וצעיר עמוס בגלריות, מסעדות וברים. נמשיך אל האתר המפורסם ביותר בריו דה ז’ניירו - הפסל של ישו בפסגת הר הקורקובדו. ההר הגבוה בעיר המתנשא לגובה של מעל 700 מטר מעל פני הים וממנו תצפית מרהיבה על העיר הפרוסה לרווחה. נמשיך אל ביקור בפאבלה - סיור תרבותי ואותנטי בשכונות העוני הנמצאות לידנו וסביבנו. את הסיור מדריכים תושבי המקום שגדלו בפאבלה. נלמד על האופן בו מצליחה אוכלוסיה ענייה להתקיים בברזיל היקרה, איך קמו הפאבלות ומדוע כל כך קשה גם לצאת משם. דברים שמבינים רק מבפנים. נסיים את הטיול בתצפית מדהימה נוספת, הפעם מהר הסוכר אליו נעלה ברכבל ונתרשם מעוד זוית יפהפייה על העיר המרהיבה בעת שקיעה.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 6 | דאון-טאון ריו וסיור עיר הסמבה
היום נטייל בעיקר בשעות אחר הצהריים אל תוך הלילה, בחלקו השני של היום נצא לטיול באזור הדאון-טאון של ריו, אשר שימש בעבר כמרכז השלטוני של ברזיל והיום הינו סמל להתעוררות הענק הכלכלי והתחדשות החברה הברזילאית. נבקר בכנסייה העירונית המיוחדת והייחודית של ריו, ונצפה על התיאטרון העירוני,  נמשיך אל כיכר מאווה החדשה שנחנכה לכבוד האולמפיאדה ולאחר מכן נעבור אל ״עיר הסמבה״, מתחם בתי הספר לסמבה המתחרים בקרנבל: נשמע על ההיסטוריה של הקרנבל והסמבה, נתחפש בתלבושות הקרנבל הרווגוניות ובחלקו האחרון של הסיור נשתתף במסיבות ההכנה לקרנבל 2017 עם בית הספר לסמבה ״גראנדה ריו״, נצטרף למאות רקדנים ורקדניות ונחווה את תרבות הסמבה דרך הרגליים. זהו ביקור מרגש, אותנטי וסוחף אל מאחורי הקלעים של הקרנבל המפורסם בעולם והסמבה הברזילאית.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 7 | השווקים של יום ראשון - איגוואסו
ימי ראשון בריו דה ז’ניירו הם תמיד חוויה מיוחדת, כבישי החופים נסגרים למכוניות ומוקדשים להולכי הרגל, ושווקים רבים נפתחים, המעוניינים יוכלו לצאת עם המדריך ברכבת התחתית  לביקור בשוק ״ההיפים״ של שכונת איפנמה (אם זמני הטיסה יאפשרו זאת), שוק אמנים מיוחד בו נוכל למצוא מגוון מוצרי עור איכותיים, מתנות, ביגוד, ערסלים, חפצי אומנות ומזכרות יפות, ולהנות גם מחוף הים היפה ביותר בעיר. אחר הצהריים נעלה על טיסה לאיזור מפלי האיגוואסו ונעבור לבית המלון במרכז העיר.

יום 8 | ריו דה ז’ניירו - מפלי האיגוואסו והסכר ההידרו-אלקטרי ״איטאיפו״
 הבוקר נעשה דרכנו אל מפלי האיגוואסו שם על נהר האיגוואסו, מתחבא לו אחד משבעת פלאי תבל. המיים הרועמים, והגועשים בלב הג’ונגל, ומאות המפלים הגדולים והקטנים הם חלק מחווית האיגוואסו אשר רבים רואים בהם כיפים בעולם. נתצפת עליהם מהצד הברזילאי. נטייל בג'ונגל המיוחד בצד זה ונקבל טעימה לקראת מה שצפוי לנו בימים הבאים. את יומנו נסיים בסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם "האיטאיפו". הסכר נמצא בקרבה למפלים, על הנהר השכן לנהר האיגווסו. 
הסכר אשר מספק כ-90% מהחשמל של פארגוואי וכ-25% מהאנרגיה בברזיל, הוא פלא טכנולוגי מרהיב בעוצמתו, סמל לקידמה, אשר מייצר אנרגיה נקייה ובכך עזר בפיתוח מדינות האזור.
 חזרה אל בית המלון בשעות אחר הצהריים.
בערב נצא למופע פולקלור מיוחד המציג את מפגש התרבויות הדרום אמריקאיות, המופע כולל ארוחת ערב. 
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו

יום 9 | מפלי האיגוואסו הצד הארגנטינאי ובואנוס איירס
 הבוקר נעבור לטיול בצידו הארגנטינאי של הפארק המהווה את החלק הגדול של מפלי האיגווסו. בפארק המונה מעל 200 מפלים נטייל בתוך יערות הגשם הקסומים, אלו שבהם חבויים חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק. בין אלפי העצים והשבילים נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים "גרון השטן", נחוש בעוצמת המים הנופלים מגובה של עשרות מטרים, נשוט בסירת מנוע אל תוך המפלים ונירטב מהם אל חוויה שתשמר בזיכרון לשנים רבות.  בסיום הסיור נעלה על טיסה לבואנוס איירס ועם ההגעה לבואנוס איירס מעבר אל בית המלון ולינה בבאונוס איירס

יום 10 | טיול ברחבי בואנוס איירס
היום נצא לטיול ברחבי העיר, ביום טיול מיוחד שנבנה עבור הקהל הישראלי, לאורך הטיול נבקר במספר אתרים של הקהילה היהודית מבין הגדולות בעולם, בית הכנסת ליברטד, מרכז AMIA שהותקף בפיגוע ב-1994, ומוזיאון ושכונת הקהילה. בשאר היום נטייל באיזור הדרומי של העיר שם נמצא מרכז העיר ההיסטורית עם מבני הממשל,  שכונות האמנים והטנגו - סן טלמו, שכונת בוקה הצבעונית שם נמצא הנמל הישן, ונבקר בנמל החדש. חלקו השני של הטיול נעבור לחלק הצפוני של העיר, אל השכונות המודרניות, פאלרמו, רקולטה. 
יום טיול מיוחד, בו מכירים את העיר “מבפנים” ואת כל מה שחשוב בה, את הטנגו, הכדורגל, ה”פרוניסמו”, המשבר הכלכלי, הארכיטקטורה, תרבות בתי הקפה, ושאר נקודות המפתח כדי להתאהב בעיר

יום 11 | ברילוצ’ה, סיור “הסיבוב הקטן” והר קמפניירו
הבוקר נעלה על טיסה לברילוצ’ה, עיירת נופש וסקי השוכנת בנוף מרהיב של המדרונות הנושקים לאגם ״נאוול וואפי״ ומשמשת נקודת יציאה לטיולים בהרי האנדים.
לאחר הנחיתה נתחיל בסיורנו המודרך ונעפיל ברכבל לפסגת הר ״הקמפניירו״ לתצפיות מרשימות על האגמים באזור. נטייל במסלול ה"סיבוב הקטן" בנופי הרי האנדים ונסיים בטיול ברחובות העיר השופעת באוכל טוב, חנויות שוקולד וגלידות משובחות.
לינה בברילוצ’ה

יום 12 | וילה דה אונגוסטורה ודרך 7 האגמים - הסיבוב הגדול
יום טיול אל המיטב שיש לאיזור ברילוצ’ה להציע, בטיול נגיע אל כמה מהנקודות תצפית המיוחדות והמרהיבות של האיזור עם נופים פנורמיים יפהפיים,  פסגות הרים מחודדות, כפרים פטגוניים מסורתיים, וכביש 7 האגמים הנחשב לאחד הכבישים היפים ביותר בעולם. 
את היום נתחיל בנסיעה על כביש 7 האגמים אל וילה טראפול, כפר מיוחד שממנו נתצפת על על אגם קסום הנושא את אותו השם, ומשם נמשיך אל כפר קטן החבוי בלב הרי האנדים, וילה דה אונגוסטורה, כבר אמנים מיוחד שם גם מסעדות רבות. במשך היום נמשיך דרך אגמי יפהפיים ונופים מעוררי השראה של הרי האנדים, נהרות, ופסגות מושלגות. חזרה אחר הצהריים לברילוצ’ה לעוד ערב של אוכל טוב וטיול נעים בעיירה האלפינית. 

יום 13 | ברילוצ׳ה, חציית האגמים לצ’ילה ופוארטו ואראס
הטיול שלנו בימים הקרובים בצ’ילה יתחיל באיסוף מלובי המלון בברילוצ’ה בשעות הבוקר המוקדמות ליום במעבה הרי האנדים. 
נצא מנמל פוארטו פנואלו לשייט באגם נאוול וואפי אל לב הרי האנדים, עד למעבר הגבול עם צ’ילה בעיירה פוארטו בלסט.
לאחר חציית הגבול נעלה לנסיעת אטובוס קצרה אל כיוון אגם פריאס בו נשוט ונחזה בהרי הטרונדור המרשימים ועם קצת מזל נוכל לצפות בציפורי הקונדור על רקע הרי האנדים. לאחר הסדרת הכניסה אל צ’ילה וארוחת הצהריים נמשיך לשייט נוסף באגם אמרלד הקרוי על שם מי התורכיז הזוהרים ולמפלי פטרוה למרגלות הר הגעש אוסורנו. 
נסיים את היום במלון בפוארטו וואראס

יום 14 | פוארטו וואראס אל פוארטו נטאלס
היום נצא למסע הכולל טיסת פנים אל היישוב הדרומי ביותר בצ’ילה, פונטה ארנס, השוכנת על מיצרי מאגלן. בעבר היתה זו עיר פורחת בגלל מיקומה כשער לנתיבי הסחר של דרום היבשת. לאחר ההגעה נעבור אל המשך הנסיעה בדרך המישורים אל פוארטו נטאלס. עם ההגעה לפוארטו נטאלס מעבר אל בית המלון.
לינה בפוארטו נטאלס. 

יום 15 | טורס דל פיינה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורת הטבע המפורסמת ביותר בצ’ילה ואחת המרשימות בפטגוניה, שהוכרזה כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק”ו. בלב השמורה נישאים שלושה עמודי גרניט מרהיבים ואת המראה המרשים משלימים אגמי טורקיז, קרחוני ענק ונהרות שוצפים.
עם ההגעה נטייל ברכב וברגל בשמורה. נראה את נופי האגמים הנהרות, המפלים והקרחונים שבשמורה, כולל קרחון גריי המרהיב. בשמורה גם מגוון בעלי חיים וחיות בר מקומיות כגון הנאנדו - יען הבר הדרום אמריקאית, המארה - מכרסם פטגוני גדול, הגואנקו - גמל הבר המקומי והקונדור- נשר האנדים.
לינה בלודג’ כפרי בלב שמורת טורס דל פנייה.

יום 16 | שייט זודיאקים בנהר הסראנו
היום לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הנמל שם יחכו לנו סירות הזודיאק. מדובר בשייט מהיר, מיוחד במינו ובין נופים מדהימים וכזה שתזכרו כחוויה יחודית ומטריפה לכל החיים. 
השייט כולל עצירות במספר מקומות ביבשה וטיולים בנקודות המרשימות באזור. באחת העצירות נגיע לתצפית פסגת דונוסו. בהמשך השייט נוכל לחזות בקרחון ״טינדל״ המדהים ובהגענו להר "בלמסדה" נחזה גם בקרחון הנושא את אותו השם. נמשיך לנמל "טורו" בו נמצאת לגונה “טמפאנוס” וקרחון ״סרנו״ ונתרשם מהמפגש בין השמיים לים הקרח הגדול. (השייט כולל ארוחת צהריים). בסיום השייט מעבר אל בית המלון בפוארטו נטאלס.
לינה בפוארטו נטאלס.

יום 17 | פוארטו נטאלס - אל קלאפטה
הבוקר נצא בנסיעה אל המשך הנסיעה בדרך המישורים והערבות של פטגוניה חזרה אל ארגנטינה ואל אל-קלאפטה.
עם ההגעה לאיזור נצא לסיור בקרחון פריטו מורנו המפורסם, שאורכו 37 ק"מ. הקרחון ידוע בשמו ״הקרחון המתנפץ״ בשל קולות הנפץ הנשמעים מתוכו בעת שהוא נבקע מבפנים. מידי פעם אפשר לראות שברי קרחון הניתקים ממנו ונופלים לתוך האגם בקולות נפץ. כקילומטר לפני ההגעה לשמורה נעבור בנתיב הסמוך לתעלת הקרחונים היוצאת מאגם ארגנטינו, שם נוכל לצפות בקרחונים קטנים הצפים באגם. כשנגיע לאתר יינתן זמן חופשי לטייל בשמורה, להגיע לנקודות התצפית המרהיבות ולחזות בחתיכות הקחונים. לינה באל קלאפטה


יום 18 | שיט קרחונים באל קלאפטה, אגם ארגנטינו ויערות האנדים
הבוקר נצא לכיוון נמל הדגלים בפוארטו באנדרס משם נפליג לעבר הגדה הצפונית של אגם ארגנטינו. מסביב לאגם נוכל להתפעל מההרים המושלגים ויערות האנדים המשלימים את המראה הקסום והמרשים. היעד הראשון במסלולינו הוא קרחון "ספגציני" שם נכנס לתעלת הקרחונים ממנה נוכל לראות את הצד הצפוני של קרחון "פריטו מורנו", לאחר מכן נמשיך לעבר קרחון "אונלי" ומשם נחזור בסירות קטמרן לעבר הנמל וחזרה לעיירה.
לינה באל קלאפטה

יום 19 | אל קלאפטה - בואנוס איירס וסיור טנגו אותטני ומיוחד
הבוקר נעלה על טיסה לבואנוס איירס, עם ההגעה התמקמות בבית המלון ויציאה לסיור ערב אחרון בחלום הדרום אמריקאי. טיול אחר הצהריים אל העבר וההווה של הטנגו בבואנוס איירס. מהטנגו המסורתי של ה”מילונגס” עד לנקודות המפורסמות והאייקוניות של איזור סן טלמו. בטיול נקבל מבט מקרוב אל הטנגו המסורתי ובחוויה האותנטית אל מהי תרבות, מוזיקת וריקודי הטנגו בבואנוס איירס. חוויה ייחודית ומיוחדת. 
נבקר באקדמיה הלאומית לטנגו, ובברים המסורתיים ביותר בבואנוס איירס המציגים את הטנגו, בינהם EL TROTONI, ובשכונת התיאטראות ומחוז הטנגו והאמנים סן טלמו, שם הכל התחיל, במקום שנקרא EL VIEJO ALMACEN, הנחשב עד היום למקדש הטנגו. 
בטיול ניתן גם נכיר את הטנגו היהודי, שמביא את הסיפור מהגטו אל ה”מילונגה” (טנגו מסורתי), נחשוף את הסיפורים הנוראיים, הקשים, אך לעיתים גם המצחיקים ובעיקר מעוררי השראה, ואת השפעת הזמר היהודי על הטנגו של בואנוס איירס.
בסיום הסיור נצא למופע טנגו באחד מהמועדונים הכולל ארוחת ערב לסיום הטיול.

ימים 20-21 | פרידה מארגנטינה ודרום אמריקה וטיסה חזרה לישראל

הבוקר לאחר התארגנויות אחרונות ניסע אל שדה התעופה בבואנוס איירס, לטיסה חזרה לישראל.
נחיתה בישראל ביום ה-21.

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות ת״א - סאו פאולו, בואנוס איירס - ת״א (כולל כל המיסים).
 • 5 טיסות פנים 
 • מדריך ישראלי מקצועי וחביב המומחה להדרכה בברזיל וארגנטינה, לאורך כל ימי הטיול.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתוכנית על פי הצורך.
 • תחבורה: רכב חדיש, ממוזג ונוח מדרגת תיירות גבוהה.
 • לינה: בתי מלון ברמת תיירות גבוהה - 4 כוכבים ובמרכזי הערים כמפורט:
 • 3 לילות בבית המלון  Royal Rio Palace בריו דה ז'ניירו בלב קופהקבנה.
 • 2 לילות בפוסאדה (בית מלון כפרי) Villas de Paraty בפארטי.
 • 2 לילות בבית המלון Wyndham במרכז העיירה פוז דה איגוואסו.
 • 3 לילות בבית המלון Dazler Maipu בבואנוס איירס במיקום מרכזי ונגיש לכל האטרקציות.
 • 2 לילות בבית מלון בברילוצ’ה.
 • 2 לילות בבית המלון Quijota באל קלאפטה.
 • 2 לילות בבית מלון Natalino Hotel בעיירה פורטו נטאלס בצ׳ילה.
 • 1 לילה בשמורת הטבע טורס דל פנייה בלודג’ כפרי.
 • 1 לילה בבית המלון Cabanas del Lago בפוארטו ואראס
 • כלכלה: ארוחות בוקר בכל בתי המלון, ארוחת צהריים בשייט הזודייאקים ושתי ארוחות ערב בשריות: באיגוואסו ובבואנוס איירס (לא כולל משקאות).
 • כניסה לכל האתרים והמופעים כמפורט בתוכנית.
 • תשר לכל נותני השירות המקומיים.
 • ימי טיול מלאים.

מחיר הטיול לא כולל

 • ביטוח נסיעות לחו”ל - רפואי/מטען (ניתן לעשות גם דרך משרד הנסיעות).
 • תשר למלווה הישראלי (נהוג כ-3 יורו לאדם ליום).
 • הוצאות אישיות (קניות, טלפון וכיו״ב).
 • כל מה שלא מופיע במחיר כולל.
 • ברזילאו שומרת לעצמה את הזכות לשנות את בתי המלון המופיעים בתוכנית הטיול. רמת בתי המלון תשאר זהה.
 • במקרה של שינוי בבית המלון, תימסר הרשימה המעודכנת למטיילים טרם היציאה לטיול.
 • סדר הביקורים עלול להשתנות אך לא יחולו שינויים בתכנית
 • יציאת הטיול מותנית בהרשמה של מינימום 15 מטיילים
צרו עמנו קשר להרשמה לטיול