דרום אמריקה הקלאסית

טיול בין התרבות הצבעונית והנופים היפהפיים של ברזיל וארגנטינה, כולל מצעד המנצחות 2020: מסלול יחודי עם אתרים בלעדיים, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה אשר יגלו בפניכם את נפלאות דרום אמריקה בחגיגה לטינית משגעת.

בטיולים של ברזילאו, אנו מאמינים כי כל טיול טוב צריך לחשוף ״סודות״ מיוחדים של המקום בו מטיילים, בנוסף בתור חברה מקומית שחיה ונושמת את ברזיל חשוב לנו שהמטיילים שלנו יחוו את ברזיל בדרך אותנטית ומיוחדת. 
לכן בטיולים שלנו אנו משלבים בנוסף לכל האתרים המוכרים והאהובים מקומות מיוחדים וקסומים שפחות מוכרים למטייל הישראלי. 
אנו גם לא מאמינים בטיולים של סימוני ״√״ בהם מדלגים בין אתרים וכך לא באמת חווים כל מקום ומקום. 
במקום אנו מעוניינים להעביר למטיילים שלנו טיולים מעניינים עם הדרכה וחוויה איכותיות כשבסוף הטיול תרגישו שבאמת למדתם להכיר ולאהוב את ברזיל וארגנטינה הקסומות.

אטרקציות
ואתרים מרכזיים בהם נבקר בטיול

 • מצעד המנצחות של קרנבל 2020 - כולל כרטיס ליציע 4 או 5 וכולל הסעות
 • חוויה קולינרית: שתי ארוחות ערב וארוחת צהריים מפנקות אותנטיות ומיוחדות כלולות בטיול
 • פסל ישו המפורסם בריו דה ז'ניירו
 • עלייה ברכבל לתצפית מרהיבה מהר הסוכר בריו דה ז׳ניירו
 • ביקור מאחורי הקלעים של הקרנבל ב"עיר הסמבה" בריו דה ז’ניירו
 • סדנאות סמבה: ריקוד ותיפוף - יחודי לברזילאו
 • סיור אותנטי בפאבלה עם מדריך מקצועי אשר חי בפאבלה
 • שייט איים טרופיים
 • בוזיוס עיירת החוף של ברידג'יט בורדו - יחודי לברזילאו
 • מפלי האיגוואסו כולל שייט במפלים ו”גרון השטן” המפורסם
 • בואנוס איירס וכל אתריה המפורסמים
 • מופע פולקלור מיוחד באיגוואסו ומופע טנגו בבואנוס איירס
 • חווית הגאוצ'וס בארגנטינה 

מחיר

3,990 דולר לאדם בחדר זוגי

תאריכים - מועד א׳

 05/03/19 - 23/02/20

תאריכים - מועד ב׳

08/03/2020 - 26/02/2020 
דרום אמריקה הקלאסית - כולל קרנבל 2019 בריו דה ז׳ניירו  - 13 ימים | 10 לילות 

ימים
1-2 | ת״א - יעד ביניים - בואנוס איירס ושייט בטיגרה
נפגש בשדה התעופה לטיסה (דרך אירופה) לבואנוס איירס. 
ברוכים הבאים לדרום אמריקה: עם הנחיתה נפתח את את טיולינו בסיור בטיגרה, עיירה השכנה לבואנוס איירס, נצא בנסיעה אל עבר שכונת אוליבוס הקרובה לבית הנשיאותי ונבקר בתחנת סאן-איסידרו שם נכיר את השכונה המעניינת. לאחר מכן נמשיך לטיגרה,עיירה מיוחדת, בה נעלה על סירת קטמרן מודרנית ונשוט לאורך נהר הפארנה, נראה את מבוך האיים השלובים זה בזה, את הנחלים הקטנים היוצאים ממנו ואת הבתים הרבים בעלי הגינות המיוחדות והמטופחות.
נחזור לבית המלון בבואנוס איירס בשעות אחר הצהריים לכמה שעות חופשיות בהן תוכלו לנוח מהטיסה או לטייל בסביבת בית המלון.
בערב נצא לארוחת ערב ומופע טנגו באחד מהתיאטראות המפורסמים של העיר. כולל שתייה הכוללת את יינות הבית
לינה בבואנוס איירס

יום 3 | בואנוס איירס 
יום טיול מלא בו נגלה את היופי והקסם של העיר האירופית של דרום אמריקה. נבקר בכיכר מיו המפורסמת, בשדרת התשעה ביולי, נמשיך אל תאטרון קולון, אל פארק פלרמו, פוארטו מדרו, נכיר את הקונגרס הלאומי, הקתדרלה המפורסמת ובית הנשיא הנקרא גם "הבית הורוד" בכיכר דה מאיו. נבקר בשכונת סאן טלמו העתיקה בה נראה את רחובות הטנגו הציוריים. אחריה נגיע לשכונת לה בוקה ונטייל ברחוב הצבעוני המפורסם ה"קמיניטו". את טיולנו העירוני נמשיך לפאלרמו, האזור המוכר בשל הגנים הענקיים, המבנים בעלי הארכיטקטורה המעניינת והפסלים השונים. נסיים בשכונה האלגנטית "ריקולטה", אחת מהשכונות האקסקלוסיביות ביותר בה נמצא בין שאר האטרקציות, בתי קפה מקומיים, מסעדות טובות ואת בית הקברות המפורסם בו קבורה אוויטה.
לינה בבואנוס איירס 

יום 4 | קולוניה דל סקרמנטו, אורוגוואי
הבוקר נסע אל נמל העיר בואנוס איירס וניקח מעבורת מהירה אל צידו השני של הנהר, אל מדינת אורוגוואי והעיר העתיקה היפהפיה קולוניה דל סקרמנטו. קולוניה היא העיר הראשונה באורוגוואי שנשתמרה באורך פלא ולאורך הטיול בה נרגיש כאילו חזרנו בזמן. 
נטייל במרכז ההיסטוריה של העיר ברחובותיה הציוריים בין החנויות, דוכני האמנים והמסעדות הרבות, נצפה על חומת העיר העתיקה, במגדלור ובטיילת, נשמע על ההיסטוריה של המקום ועל אורוגוואי - מדינה מעניינת ושלווה, שהשקט בו חיים תושבי המדינה הוא מאפיין בולט. לאחר הטיול נעלה על המעבורת חזרה אל בואנוס איירס ואל בית המלון.
לינה בבואנוס איירס 

יום 5 | בואנוס איירס - מפלי האיגוואסו וטיול בפארק הארגנטינאי
היום נפרד מבואנוס איירס ונצא מוקדם בבוקר אל שדה התעופה לטיסה אל אחד משבעת פלאי תבל - מפלי האיגוואסו המרהיבים. עם הנחיתה נצא אל הפארק בצידו הארגנטינאי של המפלים, הגדול מבין הצדדים. את היום כולו נקדיש למים, האנרגיה של החיים. נטייל בתוך יערות הגשם הקסומים, בהם חבויות חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק. בין אלפי העצים והשבילים נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים "גרון השטן", נחוש בעוצמת 
המים הנופלים מגובה עשרות מטרים, נשוט בסירת מנוע אל תוך המפלים ונירטב מהם אל חוויה שתשמר בזיכרון לשנים רבות. לאחר הסיור במפלים נחצה את הגבול אל העיירה בצד הברזילאי.
לינה בעיר פוז דו איגוואסו בברזיל

יום 6 | מפלי האיגוואסו - הצד הברזילאי
היום נמשיך בטיולנו במשולש הגבולות בין ארגנטינה, ברזיל ופארגוואי, שם נמצא אחד מנפלאות תבל, מפלי האיגוואסו. נצא לסיור בסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם, "האיטאיפו" הנמצא בקרבה למפלים, על הנהר השכן לנהר האיגוואסו, ומשמש גם כגבול בין ברזיל ולבין פראגוואי. 
הסכר אשר מספק כ-90% מהחשמל של פארגוואי וכ-25% מהאנרגיה בברזיל, הוא פלא טכנולוגי מרהיב בעוצמתו, אשר מייצר אנרגיה נקייה ועל ידי כך פיתח את ארצות האזור.
לאחר מכן נמשיך אל הצד הברזילאי של מפלי האיגוואסו, זהו הצד הפנורמי. נטייל בג‘ונגל המיוחד בצד זה כשנופי המפלים מפציעים מהעצים ונרגיש כמו בעולם דמיוני וקסום. 
בערב נצא למופע פולקלור המציג את מפגש התרבויות המיוחד של דרום אמריקה וכולל ארוחת ערב מפוארת.
לינה בעיר פוז דה איגוואסו

יום 7 |  איגוואסו - ריו דה ז׳ניירו וביקור ב״עיר הסמבה״ ובערב מופע הקרנבל הגדול
לאחר ביקור משגע בטבע המרהיב של מפלי האיגוואסו נצא אל עבר שדה התעופה לטיסה אל ריו דה זניירו. עם ההגעה לריו נצא לטיול בעיר המרהיבה: נפתח את ביקורנו באזור הדאון-טאון של ריו אשר שימש בעבר כמרכז השלטוני של ברזיל והיום הינו סמל להתעוררות הענק הכלכלי והתחדשות החברה הברזילאית. נבקר בבית קפה מהמאה התשע עשרה ובקתדרלה המודרנית והמיוחדת. נמשיך אל כיכר מאווה החדשה שנחנכה לכבוד האולמפיאדה ולאחר מכן נעבור אל ״עיר הסמבה״, מתחם בתי הספר לסמבה המתחרים בקרנבל: נשמע על ההיסטוריה של הקרנבל והסמבה ונתחפש בתלבושות הקרנבל הרווגוניות. זהו ביקור מעניין וסוחף אל מאחורי הקלעים של הקרנבל המפורסם בעולם. בחלקו השני של ביקורנו ב״עיר הסמבה״ יעבירו ילדי בית הספר לסמבהפימפוליושסדנאת סמבה של תיפוף וריקוד.
לאחר הסיור נחזור אל בית המלון למנוחה והתארגנות לקראת מופע הסמבה המרהיב בעולם - מצעד המנצחות של קרנבל 2019. מצעד זה מציג את ששתבתי הספר הטובים ביותר בקרנבל והינו טקס הסיום של הקרנבל הברזילאי. המופע מסתיים בשעות הבוקר המוקדמות של היום למחרת.
לינה בריו דה ז׳ניירו (בלב קופהקבנה)

יום 8 | ריו דה ז'ניירו, השווקים של יום ראשון, והר הסוכר
ימי ראשון בריו דה זניירו הם תמיד חוויה מיוחדת. לאחר שנתעורר מלילה של חגיגות נצא לסייר בשווקים של ימי ראשון. נתחיל בשוק סאו קריסטובל, שוק מדינות צפון ברזיל. ריו דה זניירו מושכת מיליוני מהגרים ברזילאים מכל מדינות צפון ברזיל הבאים לחפש עבודה ושוק זה הוא מפגש תרבותי וקולינרי מרתק של תרבויות הצפון המעניינות. נמשיך לביקור בשוק ״ההיפים״ של שכונת איפנמה, שוק אמנים מיוחד בו נוכל למצוא מגוון מוצרי עור איכותיים, מתנות, ביגוד, ערסלים, חפצי אומנות ומזכרות יפות.
בסיום השיטוט בשווקים, עמוסים במתנות לילדים ולנכדים נעלה ברכבל אל תצפית מרהיבה נוספת הפעם מהר הסוכר, רק כדי להיות בטוחים שאכן מדובר בנוף העירוניהמושלם.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 9 |  ריו אהובתי”: הטיול המפורסם בעיר!
י היום נצא לטיול היכרותמלא עם ריו דה ז׳ניירו: נתחיל בפסל ישו המפורסם המחבק את העיר ותושביה, נתצפת על ריו דה ז'ניירו, המפרץ ופארק טיזו'קה. מכאן הרי החוף נראים נפלא. לאחר מכן ניסע לשכונות סנתה תרזה ולאפה שם נמצא את אחת מיצירות האמנות רחוב המיוחדות ביותר בעולם, מדרגות סלארון.
לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור פאבלות: סיור באחת משכונות העוני הרבות בריו דה ז'ניירו ועל אף היותן כאלו מדובר בשכונות הצבעוניות ביותר בעיר. מכיוון ש"התנחלו" על ההרים, השכונות גם בעלות נוף ייחודי. נשמע סיפורים ממקומיים החיים בשכונות אלו, נבין איך נוצרו הפאבלות ומה עושה המדינה היום על מנת לתקן את המצב ולשפר את חיי התושבים
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 10 | ריו - בוזיוס וטיול בסביבתה
חלקו האחרון של הטיול שלנו בדרום אמריקה יהיה נופש ברזלאי מושלם בעיירת נופש יפהפיה השוכנת מרחק נסיעה מריו
לאחר בוקר רגוע אחרון בריו דה זניירו להשלמת קניות ורגעים אחרונים בחופי קופהקבנה ואיפנמה נפתח בנסיעה יפהפיה על גשר ריו-ניטרוי שאורכו 14 ק"מ (!) החוצה את מפרץ גוואנברה אל עבר בוזיוס, הנמצאת על לשון יבשה ושוכנת לצד כמה מהחופים היפים בברזיל.
בוזיוס היתה בעבר עיירת דיגים שלווה, אך בשנות השישים, בריז'יט בורדו הלכה בעקבות אהובה הברזילאי ועברה לגור בעיירה ומאז ועד היום בוזיוס הינה עיירה תיירותית יפהפיה ושוקקת, מובילה בתחום האופנה, מסעדות וחיי הלילה, תרבות של נהנתנות ברזילאית המושכת את עשירי האזור לחופשה חלומית
עם ההגעה לעיירה נצא לטיול רגלי להכרת הכפר, המרכז השוקק, החופים היפים והטיילת הנעימה בין חופים ומפרצים מדהימים.
בערב חופשי להסתובב במרכז העיירה בין החנויות והמסעדות המשובחות.
לינה בבוזיוס

יום 11 | שייט חופים טרופיים וסיור חופים ברכב מיוחד
היום נצא לשייט על אנייה מפנקת, עם אפשרות לשנרקל במי תורכיז, לשתות קאפרינייה, להשתזף, להנות ממוזיקה ברזילאית וכמובן להגיע לחופים ולפינות שניתן רק בסירה. בשייט נבין מדוע הברזילאים כה אוהבים את בוזיוס, עם כמה מהחופים היפים בברזיל
לאחר השייט נחזור אל העיירה ונצא לסיור בין חופי ומפרצי האיזור על גבי רכב פתוח ומיוחד להשלמת תמונות מדהימות של חופי בוזיוס. בערב נצא שוב אל מרכז העיירה, מרכז עם מסעדות טובות, מועדונים וחנויות בוטיק מיוחדות עם המיטב האופנה הברזילאית, לרגעים אחרונים של נהנתנות מהחופשה
לינה בבוזיוס

ימים 12-13 | בוזיוס - ריו דה ז׳ניירו וטיסה אל ישראל
הבוקר לאחר טיול מיוחד ומלא חוויות ביבשת הלטינית, עם זכרונות מתוקים שישארו לכל החיים נסיים התארגנויות אחרונות לפני שנצא בנסיעה חזרה אל ריו דה ז’ניירו (בערך שעתיים וחצי) ישירות אל שדה התעופה לטיסה חזרה הביתה (טיסה לישראל דרך יעד ביניים באירופה).
נחיתה בת״א בשעות אחר הצהריים ביום ה-13.

**סדר הביקורים עשוי להשתנות, לא יחולו שינויים בתכנית
מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות: ת״א - יעד ביניים - בואנוס איירס, ריו דה ז’ניירו - יעד ביניים - ת״א (כולל כל המיסים)
 • 2 טיסות פנים: בואנוס איירס - איגוואסו - ריו דה ז’נירו
 • תחבורה: אוטובוס חדיש, ממוזג ונוח בהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריך ישראלי מקצועי המומחה להדרכה בברזיל וארגנטינה, לאורך כל ימי הטיול
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתוכנית על פי הצורך
 • לינה: בתי מלון ברמת תיירות גבוהה - 4 כוכבים ובמרכזי הערים כמפורט:
 • 3 לילות בבית המלון Royal Rio Palace בריו דה ז'ניירו בלב קופהקבנה
 • 2 לילות בפוסאדה (מלון כפרי) Bahia Verde או דומה ברמתה בבוזיוס
 • 2 לילות בבית המלון Wyndham במרכז העיירה פוז דה איגוואסו
 • 3 לילות בבית המלון Dazzler Maipu בבואנוס איירס במיקום מרכזי ונגיש לכל האטרקציות
 • כלכלה: ארוחות בוקר בכל בתי המלון ועוד 2 ארוחות ערב מעולות
 • כל ימי הטיול והאתרים כמפורט בתוכנית
 • תשר לנותני השירות המקומיים על פי התוכנית המפורטת
 • ימי טיול מלאים

מחיר הטיול אינו כולל

 • ביטוח נסיעות לחו”ל - רפואי/מטען (ניתן לעשות גם דרך משרד הנסיעות)
 • תשר למדריך הישראלי (נהוג כ-5 דולר לאדם ליום)
 • הוצאות אישיות (קניות, טלפון וכיו״ב), שתייה אינה כלולה בארוחות ערב אלא עם צויין אחרת בתכנית המפורטת מעלה.
 • כל מה שלא מופיע במחיר כולל

לפרטים אודות תנאים ונהלים  >
 • ברזילאו שומרת לעצמה את הזכות לשנות את בתי המלון המופיעים בתוכנית הטיול. רמת בתי המלון תשאר זהה.
 • במקרה של שינוי בבית המלון, תימסר הרשימה המעודכנת למטיילים טרם היציאה לטיול.
צרו עמנו קשר להרשמה לטיול