ברזיל מקיף

טיול מקיף לברזיל הכולל את כל יעדי החובה במדינה הגדולה בדרום אמריקה - הרפתקאות באמזונס, מפלי האיגוואסו, ריו דה ז׳ניירו, צפון ברזיל ועוד...
טיול מיוחד אל הטבע, התרבות, הצבעוניות והקסם הברזילאי

ימים

17

לילות

16
היציאה לטיול הינה באופן פרטי כטיול מאורגן אישי, ניתן לבחור את מועד היציאה.
הטיול מתאים לזוגות ולמשפחות.
המסלול המוצע של הטיול הינו טיול הבסיס והוא ניתן לשינוי והתאמה אישית, ניתן להוסיף/להוריד יעדים, לילות או אטרקציות כראות עינכם.
החבילה כוללת את כל הטיסות, ההעברות, בתי המלון וכניסה לרוב האתרים (פירוט מלא של השירותים הכלולים בטיול ניתן לראות בלשונית 'מה כלול').

אטרקציות ואתרים מרכזיים בהם נבקר בטיול

 • טיול ריו אהובתי המפורסם בריו דה ז׳ניירו - מודרך בעברית
 • תצפית מרהיבה מפסל ישו בריו דה ז׳ניירו
 • סיור אותנטי בפאבלות של ריו דה ז׳ניירו בהדרכה מקומית
 • מפלי האיגוואסו כולל ״גרון השטן״ ושייט אל המפלים
 • סאו פאולו - העיר הגדולה בדרום אמריקה
 • ביקור יוצא דופן במעבה האמזונס - ע״ב פנסיון מלא
 • סלבדור דה באהיה בצפון ברזיל
 • מופע פולקלור מיוחד המציג את תרבות הצפון האפריקאית
 • חופשה מפנקת במורו דה סאו פאולו
 • פארטי עיירה קולוניאלית עתיקה
 • שייט איים טרופיים
 • סיורי ג׳יפים בריו ובג׳ונגל האטלנטי
צרו קשר - נשמח לעזור לכם ולעמוד לשירותכם בכל נושא
יום 1 I תל אביב - סאו פאולו
נתחיל את טיולנו בברזיל בעיר הגדולה בדרום אמריקה - סאו פאולו. עם הנחיתה מהטיסה הבינלאומית איסוף משדה התעופה לבית המלון ליום חופשי בו ניתן להסתובב בסביבת בית המלון, להכיר את שדרת פאוליסטה המפורסמת ולצאת בערב לארוחה ודרינק בשכונת וילה מגדלנה התוססת.
לינה בסאו פאולו

יום 2 I סאו פאולו - מפלי האיגוואסו והסכר ההידרו-אלקטרי ״איטאיפו״
הבוקר נצא חזרה אל שדה התעופה לטיסת פנים קצרה אל עבר אחד משבעת פלאי תבל, אלה הם מפלי האיגוואסו המרשימים. המפלים נמצאים על משולש הגבולות של ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי. בטיולנו נבקר הן בצד הברזילאי והן הארגנטינאי של המפלים.
בפארק הברזילאי יש את התצפיות הפנורמיות היפות ביותר. לאחר הנחיתה נצא לסיור ראשון בפארק זה ובו נטייל בג'ונגל המיוחד המקיף את המפלים ונלך על קצה הצוק ממנו נשפכים המפלים. לאחר ביקור במפלים ניתן (בתוספת תשלום) לבקר בפארק הציפורים השכן והמיוחד המאגד מינים רבים של ציפורים, חלקן על סף הכחדה. את יום הטיול נסיים בסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם "סכר האיטאיפו". הסכר נמצא בקרבה למפלים על נהר השכן לאיגוואסו והוא מספק כ-90 אחוזים מהחשמל של פארגוואי וכ-25 אחוזים מהאנרגיה בברזיל. זהו פלא טכונולוגי מרהיב בעוצמתו, סמל לקידמה ולאנרגית המים.
בערב נצא למופע פולקלור מיוחד המציג את מפגש התרבויות הדרום אמריקאי המתרחש באזור גיאוגאפי זה וכולל ארוחת ערב.
(מחיר הטיול אינו כולל את הכניסה לפארק האיגוואסו, אותה ניתן לשלם רק בעת הכניסה לפארק).
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו בברזיל

יום 3 I  מפלי האיגוואסו - הצד הארגנטינאי
היום לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את ההרפתקאות שלנו במפלי האיגוואסו ונצא לטיול בצידו הארגנטינאי של הפארק המתוייר והגדול יותר מבין שני הפארקים. בפארק זה נטייל בתוך יערות גשם קסומים בהם שוכנות חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק. בטיול בין אלפי העצים שבפארק נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים "גרון השטן". נחוש בעוצמת המים הנופלים מגובה עשרות מטרים בשייט בסירת מנוע שתיקח אותנו אל תוך המפלים אל חוויה שתישמר בזיכרון למשך שנים רבות. לאחר הסיור במפלים נחצה את הגבול אל העיירה פוז דה איגוואסו בברזיל.
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו בברזיל

יום 4 I  מפלי האיגוואסו - ריו דה ז׳ניירו 
הבוקר נפרד ממפלי האיגוואסו ונצא אל שדה התעופה לטיסה אל ריו דה ז׳ניירו. עם הנחיתה איסוף ומעבר אל בית המלון בקופהקבנה ליום נחיתה קליל להיכרות ראשונית עם העיר. את ביקורנו בריו נפתח בסיור ג'יפים ביער טיז'וקה היער העירוני הגדול ביותר בעולם. ביער חבויים לא מעט מהסודות של ריו דה ז'ניירו, מפלים יפים ובריכות טבעיות לשחייה, אחוזות עתיקות ונופים עוצרי נשימה אשר לא נראים מאף פינה אחרת בעיר. בסיור נשמע על ההיסטוריה המיוחדת שעבר היער הצעיר הזה ועל כל שלבי הגידול שלו. 
חזרה לבית המלון בשעות הצהריים / אחר הצהריים (תלוי בשעת הטיסה) להמשך יום חופשי.
לינה בריו דה ז׳ניירו 

יום 5 I  ריו אהובתי - הטיול הכי מפורסם בעיר - מודרך בעברית
נתחיל את טיולנו ״ריו אהובתי״ באתר המפורסם ביותר בריו דה ז'ניירו, פסל ישו בפסגת הר הקורקובדו, ההר הגבוה בעיר המתנשא לגובה של מעל 700 מטר מעל פני הים. ינתן זמן חופשי בפסל. בדרכנו למטה מהפסל ואל עבר שכונת לאפה נעבור בשכונת סנטה תרזה הקלאסית, מלאת הארמונות זכר לתקופת המלוכה בברזיל של המאה ה-18 ואשר כיום משמשת מרכז בוהמי וצעיר עמוס בגלריות, מסעדות וברים. גם פה נעצור לתצפית יפהפיה.
נבקר במדרגות סלרון, יצירת אמנות מיוחדת ויוצאת דופן שהיוותה את היצירה הגדולה ביותר של האמן סלרון ולה הקדיש 20 שנה מחייו עד מותו. נשמע את סיפורו המעניין והבלתי יאמן. 
לאחר מכן ניסע אל עבר השדרה האולימפית החדשה, זהו למעשה הנמל הישן של העיר שהוסב לטיילת יפהפייה לכבוד האולמפיאדה, נתרשם מעבודת הגרפיטי הגדולה בעולם ונראה את מבנה מוזיאון המחר המרשים והמיוחד. בחלקו האחרון של הטיול נבקר בפאבלה - סיור תרבותי ואותנטי בשכונות העוני הנמצאות לידנו וסביבנו. את הסיור מדריכים תושבי המקום שגדלו בפאבלה. נלמד על האופן בו מצליחה אוכלוסיה ענייה להתקיים בברזיל היקרה, איך קמו הפאבלות ומדוע כל כך קשה גם לצאת משם. דברים שמבינים רק מבפנים.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 6 I ריו דה ז׳ניירו - פארטי
הבוקר ניפרד מריו היפה ונצא בנסיעה אל עבר קו החוף הברזילאי, נחצה את הרי החוף הגבוהים שלאחריהם נגיע אל קו החוף שלדעת רבים הינו היפה ביותר בברזיל. 
ניסע דרך הג'ונגל האטלנטי, באחד הכבישים היפים בעולם המחבר בין ריו דה ז'ניירו לעיר סנטוס אל עבר היעד הבא בטיולנו. פארטי הינה עיירת נופש עתיקה ומיוחדת המשמרת ומספרת את שנותיה היפות של ברזיל, זכר לבהלה לזהב שעברה בברזיל במאה ה-17, קסם פורטוגלי שנותר בעינו עד היום. 
עם ההגעה לפארטי (בערך 5 שעות נסיעה) נצא לסיור רגלי בעיירה העתיקה בו נשמע על ההיסטוריה המעניינת של נמל הזהב ותקופת העבדים אשר שגשגה במשך מעל מאתיים שנה באזור והפכה את פארטי למרכז תרבותי של האליטות באותה התקופה.
לינה בפארטי

יום 7 I שייט איים טרופיים
לאחר ארוחת הבוקר נעלה להפלגה מפנקת בין הארכיפלג המרהיב שפארטי שוכנת לצידו. 
הארכיפלג "אנגרה דוס רייס" מונה מעל 200 איים טרופיים ונחשב לקבוצת האיים הגדולה בברזיל. בשייט נעצור בכמה חופים קטנים ומיוחדים ואף נוכל לצלול אל מי הטורקיז וכל זה לצד הג'ונגל האטלנטי והרי החוף המרשימים. השילוב הנדיר מספק תמונות נוף של חופים טרופיים מטריפים. 
חזרה אל פראטי בשעות אחר הצהריים.
לינה בפארטי

יום 8 I סיור ג׳יפים בג׳ונגל האטלנטי
את היום נקדיש לסיור ג'יפים מיוחד בשאריות האחרונות של יער הגשם האטלנטי. סיור בין מפלים מיוחדים ונופים מרהיבים לאורך שביל הזהב, זכר לנתיב ייבוא הזהב מההרים אל פארטי. הסיור כולל ביקור בבית ייצור של המשקה הלאומי, הקשאסה, השתכשכות בבריכות טבעיות ורחצה במפלים, 
כדי שנהיה בטוחים כי אכן מדובר בפיסת גן עדן מיוחדת במינה.
לינה בפארטי

יום 9 I פארטי - סלבדור
היום לאחר ארוחת הבוקר ניסע ישירות אל שדה התעופה בריו דה ז׳ניירו לטיסה אל סלבדור שבצפון ברזיל. עם ההגעה לסלבדור מעבר לבית המלון לערב חופשי.
לינה בסלבדור

יום 10 I סיור בסלבדור ומעבר למורו דה סאו פאולו
סלבדור היתה בירתה הראשונה של הקולוניה הפורטוגלית בברזיל ונחשבת לעיר הראשונה ולמרכז התרבות האפריקאית-ברזילאית. בטיול נבקר במבצר המפורסם שהוקם על ידי אמריגו ווספוצ'י ונמשיך דרך השכונות היקרות בעיר אל פלוריניו, העיר העתיקה. נטייל בין כנסיות ובתים עתיקים שהיום מאוכלסים על ידי יוצרי מוזיקת הצ'ה, מוזיקה שהיא שילוב סמבה עם מקצב מהיר יותר ונגיע עד לפתח ביתו של הסופר המפורסם זו'רז אמאדו. הטיול יסתיים בשוק מקומי של מיטב תוצרת צפון ברזיל.
בסיום הסיור נעבור אל הנמל שם ניקח את המעבורת אל מורו דה סאו פאולו, אי של תענוגות, חופש ונופש. עם ההגעה למורו נתמקם בפוסאדה (בית מלון כפרי) וכבר נתחיל לחוות את האווירה המיוחדת של האי אשר התפתח מאוד בשנים האחרונות והפך לכפר נופש אקסקלוסיבי ושמח במיוחד, עם אוירה אפרו-ברזילאית, אסאי (פרי אקזוטי מהמאזונס), קאפרינייה ומוזיקה. 
לינה במורו דה סאו פאולו

יום 11 I שייט חופים במורו
היום נכין את משקפי השמש והבגד ים ונעלה לסיור בסירה ברחבי האי, בו אין מכוניות וניתן לנוע רק בשייט או ברגל. בסיור נבקר בג'ונגלים שבסביבה ובחוף הבוץ הורוד, באיים אשר נחשפים בשפל והטיול בהם נדמה כמו הליכה על המים ונעבור גם באחד הנהרות הנשפכים אל הים לתצפת על החיות המקומיות. 
הסיור נעשה בסירות קטנות בהדרכה באנגלית.
לינה במורו דה סאו פאולו

יום 12 I יום נופש ברזילאי
היום נוכל לקחת את הזמן, להירגע ולהנות מקאפריניה על החוף, שמש ובטן-גב ביום חופשי ברחבי האי.
לינה במורו דה סאו פאולו

יום 13 I מורו דה סאו פאולו - סלבדור ומופע פולקלור מיוחד
לאחר ארוחת הבוקר, בקושי רב, נפרד ממורו דה סאו פאולו ונעשה את דרכנו חזרה אל עבר סלבדור. 
הגעה בשעת הצהריים לבית המלון בסלבדור לערב אחרון בבאהיה המדהימה. 
בערב נחזור אל פלוריניו היפה למופע מיוחד אשר נבחר ע״י הניו יורק טיימס לאחד מהמופעים הטובים בעולם. המופע מציג את תרבות באהיה המיוחדת, את ההיסטוריה האפרו-ברזילאית בשילוב קטעי קאפוואירה ותלבושות סגנוניות ומרהיבות.
לינה בסלבדור

יום 14 I סלבדור - אמזונס
היום נשכים קום ונצא לשדה התעופה לטיסה דרך ברזיליה אל עבר מנאוס, העיר הקרובה לאמזונס. עם ההגעה למנאוס נפגש עם הנציג המקומי ונעבור על גבי סירה או וואן אל הלודג'.
לאחר קבלת הפנים בלודג׳ וכפוף לשעת ההגעה נצא אל הסיור הראשון, שייט וסיור היכרות באזור הלודג‘. בשייט נכיר לראשונה את האמזונס, מערכת היובלים שבו, החיות שבסביבה ופעילויות הנעשות לשימור הטבע. נחזור אל הלודג׳ למנוחה קלה וארוחת ערב ולאחר מכן, נצא לסיור לילי ראשון, בו נכיר את החיות הפעילות בלילה וננצל את שנתן של חיות אחרות על מנת לתצפת עליהן מקרוב. 
לינה בלודג׳ באמזונס

יום 15 | חיות, טבע פראי ועוד חיות
לאחר ארוחת הבוקר ננצל את השעות הנעימות כדי לצאת לטיול רגלי בן שעתיים-שלוש כדי להכיר את הג'ונגל מבפנים ואת מגוון העצים המיוחד. 
בעזרת מדריכים מומחים נאתר את בעלי החיים של האמזונס: קופים, עצלנים, נחשים ועוד. 
נחזור ללודג' לארוחת הצהריים ולמנוחה קלה. 
טיול הצהריים היום הוא אחד מהאטרקציות האהובות והידועות ביותר בו נצא לדוג את נשנוש הצהריים, דגי הפירנאות המפחידים, בעלי שיניים החדות כתער. את הדייג מבצעים בעזרת בשר טרי שבפניו הפירנאות לא מסוגלות להתנגד. 
לאחר ארוחת הערב נצא לסיור ערב לחוות את פעילות הטבע בלילה, הפעם באזורים שונים בהם נוכל לחזות בדרכי ההישרדות של החיות הליליות.
לינה בלודג׳ באמזונס

יום 16 | שייט ומפגש עם ילידי האמזונס
סיור הבוקר היום יהיה סיבוב במרחבי הארכיפלג. בין נהרות ריו נגרו והאמזונס, נחשב הארכיפלג לגדול ביותר בעולם במים מתוקים, הן בשטחו והן בכמות האיים.
בסיור נגלה עד כמה האיים שונים אחד מן השני, על אף היותם קרובים. בתקופות מסויומות של השנה (בעיקר בעונה הגשומה) חלק מן האיים נעלמים תחת הנהר המוצף. חזרה אל הלודג' לארוחת צהריים.
לאחר מנוחה קצרה נצא לסיור אשר יוקדש לתרבות הילידית האינדיאנית של האמזונס: מפגש מיוחד במינו עם בני השבט המקומיים, דורות שלמים המכירים את היער טוב מכולם. נשמע ונלמד על חיי השמורה, המאבק לשימור התרבות ועל ייחודה של המסורת. למרות שהילידים נחשפו אל העולם הדיגטלי, עדיין ניתן לחוש בניתוק ובשוני שכה מסקרן אותנו.
לינה בלודג׳ באמזונס

יום 17 | סיור זריחה ופרידה מהאמזונס - סאו פאולו
עם נץ החמה נצא לסיור האחרון שלנו באמזונס: סיור זריחה מדהים ומיוחד לסיכום הימים המופלאים בלב הג'ונגל האמאזוני. 
לאחר הסיור נחזור אל הלודג' לארוחת בוקר ולהתארגנויות אחרונות לעזיבה. 
נעבור חזרה אל שדה התעופה על מנת לעלות על טיסה חזרה לסאו פאולו, איפה שהכל התחיל וגם מסתיים, לאחר 17 ימים מטריפי חושים, עם מלא חוויות שישמרו לכל החיים.
כלול במחיר הטיול

 • כל טיסות הפנים כמפורט בתוכנית
 • כל הטיולים, המופעים והאתרים כפי שמופיע בתוכנית (מלבד מפלי האיגוואסו אליהם ניתן לרכוש את כרטיס הכניסה רק במקום)
 • הדרכה באנגלית בכל הטיולים
 • הדרכה בעברית בטיול ריו אהובתי בריו דה ז׳ניירו
 • תחבורה: איסופים פרטיים משדות התעופה לבתי המלון ובחזרה
 • ההעברה מריו דה ז׳ניירו לפארטי ובחזרה
 • ההעברה מסלבדור למורו דה סאו פאולו ובחזרה
 • כלכלה: לינה בבתי מלון ע״ב ארוחת בוקר במרכזי הערים

לא כלול במחיר הטיול

 • טיסות בינלאומיות לברזיל
 • תשר לנותני השירות
 • ביטוח נסיעות (ממליצים להוסיף גם ביטוח המכסה ציוד)
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות וכו׳)
 • כל מה שאינו מופיע במחיר כלול
לפרטים אודות תנאים ונהלים  >
 • מחיר הטיול תלוי ברמת בתי המלון, טיסות הפנים וזמינותם - אנא התייעצו עימנו לגבי המחיר.
 • סדר הטיולים עשוי להשתנות, לא יכולו שינויים בתוכנית.
 • באמזונס תוכנית הסיורים הינה באחריות הלודג׳ים והם מחליטים לאיזה סיורים יוצאים. עם ההגעה ללודג׳ ינתן
 • לו״ז מפורט של הסיורים למשך השהות. 
 • כל הסיורים המופיעים בתוכנית הינם קבוצתיים. ניתן לשדרג את התוכנית לסיורים פרטיים.