ארגנטינה, צ׳ילה וברזיל - 22 ימים

מסע מרתק בין אתריה היפים ביותר של היבשת הקסומה - דרום אמריקה. טיול מיוחד המשלב בין הרי האנדים המרשימים, קרחונים וטבע עוצר נשימה לבין ערים קלאסיות וחופי הזהב של ברזיל.
21 ימים של טירוף חושים, לאלה המתכננים להגיע לדרום אמריקה פעם בחיים ורוצים לחוות את המיטב.

ימים

22

לילות

21
היציאה לטיול הינה באופן פרטי כטיול מאורגן אישי, ניתן לבחור את מועד היציאה.
הטיול מתאים לזוגות ולמשפחות.
המסלול המוצע של הטיול הינו טיול הבסיס והוא ניתן לשינוי והתאמה אישית, ניתן להוסיף/להוריד יעדים, לילות או אטרקציות כראות עינכם.
החבילה כוללת את כל הטיסות, ההעברות, בתי המלון וכניסה לרוב האתרים (פירוט מלא של השירותים הכלולים בטיול ניתן לראות בלשונית 'מה כלול').

אטרקציות ואתרים מרכזיים בהם נבקר בטיול


 • שייט זודיאקים מיוחד ומרהיב בנהר הסראנו בטורס דל פיינה בצ׳ילה (כולל ארוחת צהריים)
 • שייט חציית האגמים מברילוצ'ה לצ'ילה
 • טורס דל פיינה
 • אושוואיה ושייט פינגווינים
 • בואנוס איירס
 • ברילוצ׳ה - ״שוויץ של דרום אמריקה״
 • שבעת האגמים והרי האנדים
 • אל קלאפטה בחבל פטגוניה המרשים
 • שייט קרחונים בדרום ארגנטינה וביקור ב״קרחון המתנפץ״
 • מפלי האיגוואסו כולל שייט במפלים ו״גרון השטן״
 • פסל ישו המפורסם בריו דה ז׳ניירו
 • עלייה ברכבל לתצפית מרהיבה מהר הסוכר בריו דה ז׳ניירו
 • סיור אותנטי בפאבלה בריו המודרך על ידי מקומיים אשר חיים בפאבלה
 • ביקור בעיר הסמבה בריו דה ז׳ניירו והשתתפות בחזרות לקרנבל הגדול בעולם
 • פארטי - עיירת חוף קולוניאלית קסומה
 • שייט איים טרופיים
צרו קשר - נשמח לעזור לכם ולעמוד לשירותכם בכל נושא
יום 1 | סאו פאולו - פראטי וסיור ג'יפים
ברוכים הבאים לברזיל! עם הנחיתה נבלה מעט במרחבי ברזיל העצומים: נצא אל עבר קו החוף הברזילאי, נחצה את הרי החוף הגבוהים שלאחריהם נגיע אל קו החוף שלדעת רבים הינו היפה ביותר בברזיל. 
ניסע דרך הג'ונגל האטלנטי, באחד הכבישים היפים בעולם המחבר בין ריו דה ז'ניירו לעיר סנטוס.
פארטי הינה עיירת נופש עתיקה ומיוחדת המשמרת ומספרת את שנותיה היפות של ברזיל, זכר לבהלה לזהב שעברה בברזיל במאה ה-17, קסם פורטוגלי שנותר בעינו עד היום. 
עם ההגעה לפארטי נצא לסיור ג'יפים מיוחד בג'ונגל האטלנטי, נטייל בין מפלים, נתרשם מהנופים המרהיבים ונבקר בבית הייצור של המשקה הלאומי, הקאשאסה.
לינה בפארטי

יום 2 |  פראטי ונופש ברזילאי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי בעיירה העתיקה בו נשמע על ההיסטוריה המעניינת של נמל הזהב ותקופת העבדים אשר שגשגה במשך מעל מאתיים שנה באזור והפכה את פארטי למרכז תרבותי של האליטות באותה התקופה. עם תום הסיור נצא לשייט בין איים טרופיים, נוכל לצלול אל מי התורכיז, לטייל בחופים לבנים לצד נופים יוצאי דופן כשהג'ונגל האטלנטי מגיע עד קו המים. יום רגוע ונעים של חופשה ברזילאית מושלמת.
את הערב נבלה בין בתי הקפה והברים של פארטי העתיקה.
לינה בפארטי

יום 3 | פארטי - ריו דה ז׳ניירו וסיור ג׳יפים ביער טיז׳וקה
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מפארטי הקסומה וניסע אל ריו דה ז’ניירו, העיר עליה כתבו ושרו רבות.
עם הגעתנו לעיר נצא לסיור מיוחד בו נעלה בג׳יפים עם גג פתוח על ההרים הירוקים המקיפים את ריו ונטייל בין מפלים ובתוך היער העירוני הגדול ביותר בעולם, יער טיז’וקה. בתוך היער מתחבאים כמה מהנופים והסיפורים היפים של העיר. נשמע על ההיסטוריה המעניינת של שלבי הגידול השונים של היער ונתרענן ממזג האויר החם.

בסיום הסיור נעבור אל בית המלון בלב שכונת קופהקבנה.
לינה בריו דה ז׳ניירו


יום 4 | ריו אהובתי - יום טיול מיוחד בעיר - מודרך בעברית
היום נצא אל יום טיול מיוחד בין סודותיה הקסומים והפחות מוכרים של העיר בשילוב עם אתריה המפורסמים ביותר. הטיול נבנה לאחר מחשבה רבה ושיתוף פעולה בין ברזילאו ו- Favela Walking Tour במטרה להביא לכם משהו שונה, חוויתי ומיוחד.
נבקר בשכונות היפות של לאפה וסנטה תרזה ובמדרגות סלרון, יצירת אמנות מיוחדת ויוצאת דופן שהיוותה את היצירה הגדולה ביותר של האמן סלרון ולה הקדיש 20 שנה מחייו עד מותו. נשמע את סיפורו המעניין והבלתי יאמן. נמשיך מעלה אל שכונת סנטה תרזה הקלאסית, בה מספר ארמונות זכר לתקופת המלוכה בברזיל של המאה ה-18 ואשר כיום משמשת מרכז בוהמי וצעיר עמוס בגלריות, מסעדות וברים. נמשיך אל האתר המפורסם ביותר בריו דה ז’ניירו - הפסל של ישו בפסגת הר הקורקובדו. ההר הגבוה בעיר המתנשא לגובה של מעל 700 מטר מעל פני הים וממנו תצפית מרהיבה על העיר הפרוסה לרווחה. נמשיך אל ביקור בפאבלה - סיור תרבותי ואותנטי בשכונות העוני הנמצאות לידנו וסביבנו. את הסיור מדריכים תושבי המקום שגדלו בפאבלה. נלמד על האופן בו מצליחה אוכלוסיה ענייה להתקיים בברזיל היקרה, איך קמו הפאבלות ומדוע כל כך קשה גם לצאת משם. דברים שמבינים רק מבפנים. נסיים את הטיול בתצפית מדהימה נוספת, הפעם מהר הסוכר אליו נעלה ברכבל ונתרשם מעוד זוית יפהפייה על העיר המרהיבה בעת שקיעה.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 5 | סיור ריו עיר הסמבה
הבוקר נהנה מכמה שעות חופשיות בהן תוכלו לבלות בחוף קופהקבנה המפורסם ולאחר מכן נצא לסיור אחר צהריים בו נתחיל בביקור בכיכר מאווה החדשה שנחנכה לכבוד האולמפיאדה ונתרשם מקיר הגרפיטי הגדול בעולם. לאחר מכן נעבור אל ״עיר הסמבה״, מתחם בתי הספר לסמבה המתחרים בקרנבל: נשמע על ההיסטוריה של הקרנבל והסמבה, נתחפש בתלבושות הקרנבל הרווגוניות ובחלקו האחרון של הסיור נשתתף במסיבות ההכנה לקרנבל 2018 עם בית הספר לסמבה ״גראנדה ריו״, נצטרף למאות רקדנים ורקדניות ונחווה את תרבות הסמבה דרך הרגליים. זהו ביקור מרגש, אותנטי וסוחף אל מאחורי הקלעים של הקרנבל המפורסם בעולם והסמבה הברזילאית.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 6 | ריו דה ז’ניירו - מפלי האיגוואסו והסכר ההידרו-אלקטרי ״איטאיפו״
הבוקר ניפרד מריו דה ז׳ניירו שלמדנו לאהוב ונטוס אל עבר מפלי האיגוואסו המפורסמים.
לאחר הנחיתה נעשה דרכנו אל מפלי האיגוואסו שם על נהר האיגוואסו, מתחבא לו אחד משבעת פלאי תבל. המים הרועמים, והגועשים בלב הג’ונגל, ומאות המפלים הגדולים והקטנים הם חלק מחווית האיגוואסו אשר רבים רואים בהם כיפים בעולם. נתצפת עליהם מהצד הברזילאי. נטייל בג'ונגל המיוחד בצד זה ונקבל טעימה לקראת מה שצפוי לנו בימים הבאים. את יומנו נסיים בסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם "האיטאיפו". הסכר נמצא בקרבה למפלים, על הנהר השכן לנהר האיגווסו. 
הסכר אשר מספק כ-90% מהחשמל של פארגוואי וכ-25% מהאנרגיה בברזיל, הוא פלא טכנולוגי מרהיב בעוצמתו, סמל לקידמה, אשר מייצר אנרגיה נקייה ובכך עזר בפיתוח מדינות האזור.
 חזרה אל בית המלון בשעות אחר הצהריים.
בערב נצא למופע פולקלור מיוחד המציג את מפגש התרבויות הדרום אמריקאיות, המופע כולל ארוחת ערב של בשרים ברזילאיים.
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו

יום 7 | מפלי האיגוואסו הצד הארגנטינאי ובואנוס איירס
 הבוקר נעבור לטיול בצידו הארגנטינאי של הפארק המהווה את החלק הגדול של מפלי האיגווסו. בפארק המונה מעל 200 מפלים נטייל בתוך יערות הגשם הקסומים, אלו שבהם חבויים חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק. בין אלפי העצים והשבילים נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים "גרון השטן", נחוש בעוצמת המים הנופלים מגובה של עשרות מטרים, נשוט בסירת מנוע אל תוך המפלים ונירטב מהם אל חוויה שתשמר בזיכרון לשנים רבות.  בסיום הסיור נעלה על טיסה לבואנוס איירס ועם ההגעה לבואנוס איירס מעבר אל בית המלון.
לינה בבאונוס איירס


יום 8 | טיול ברחבי בואנוס איירס
היום נצא לטיול ברחבי העיר, ביום טיול מיוחד שנבנה עבור הקהל הישראלי, לאורך הטיול נבקר במספר אתרים של הקהילה היהודית מבין הגדולות בעולם, בית הכנסת ליברטד, מרכז AMIA שהותקף בפיגוע ב-1994, ומוזיאון ושכונת הקהילה. בשאר היום נטייל באיזור הדרומי של העיר שם נמצא מרכז העיר ההיסטורית עם מבני הממשל,  שכונות האמנים והטנגו - סן טלמו, שכונת בוקה הצבעונית שם נמצא הנמל הישן, ונבקר בנמל החדש. חלקו השני של הטיול נעבור לחלק הצפוני של העיר, אל השכונות המודרניות, פאלרמו, רקולטה. 
יום טיול מיוחד, בו מכירים את העיר “מבפנים” ואת כל מה שחשוב בה, את הטנגו, הכדורגל, ה”פרוניסמו”, המשבר הכלכלי, הארכיטקטורה, תרבות בתי הקפה, ושאר נקודות המפתח כדי להתאהב בעיר
לינה בבואנוס איירס

יום 9 | טיול אל טיגרה
 הבוקר נצא אל סיור בטיגרה, עיירה השכנה לבואנוס איירס, נתחיל בנסיעה אל עבר שכונת אוליבוס הקרובה לבית הנשיאותי ונבקר בתחנת סאן-איסידרו שם נכיר את השכונה המעניינת. לאחר מכן נמשיך לטיגרה,עיירה מיוחדת, בה נעלה על סירת קטמרן מודרנית ונשוט לאורך נהר הפארנה, נראה את מבוך האיים השלובים זה בזה, את הנחלים הקטנים היוצאים ממנו ואת הבתים הרבים בעלי הגינות המיוחדות והמטופחות.
נחזור לבית המלון בבואנוס איירס בשעות הצהריים לכמה שעות חופשיות בהן תוכלו לנצל את הזמן הפנוי לשופינג איכותי וטיול בסביבת בית המלון.
לינה בבואנוס איירס

יום 10 | ברילוצ’ה, סיור “הסיבוב הקטן” והר קמפניירו
הבוקר נעלה על טיסה לברילוצ’ה, עיירת נופש וסקי השוכנת בנוף מרהיב של המדרונות הנושקים לאגם ״נאוול וואפי״ ומשמשת נקודת יציאה לטיולים בהרי האנדים.
לאחר הנחיתה נתחיל בסיורנו המודרך ונעפיל ברכבל לפסגת הר ״הקמפניירו״ לתצפיות מרשימות על האגמים באזור. נטייל במסלול ה"סיבוב הקטן" בנופי הרי האנדים ונסיים בטיול ברחובות העיר השופעת באוכל טוב, חנויות שוקולד וגלידות משובחות.
לינה בברילוצ’ה

יום 11 | וילה דה אונגוסטורה ודרך 7 האגמים - ״הסיבוב הגדול״
יום טיול אל המיטב שיש לאיזור ברילוצ’ה להציע, בטיול נגיע אל כמה מהנקודות תצפית המיוחדות והמרהיבות של האזור עם נופים פנורמיים יפהפיים,  פסגות הרים מחודדות, כפרים פטגוניים מסורתיים, וכביש 7 האגמים הנחשב לאחד הכבישים היפים ביותר בעולם. 
את היום נתחיל בנסיעה על כביש 7 האגמים אל וילה טראפול, כפר מיוחד שממנו נתצפת על על אגם קסום הנושא את אותו השם, ומשם נמשיך אל כפר קטן החבוי בלב הרי האנדים, וילה דה אונגוסטורה, כבר אמנים מיוחד שם גם מסעדות רבות. במשך היום נמשיך דרך אגמי יפהפיים ונופים מעוררי השראה של הרי האנדים, נהרות, ופסגות מושלגות. חזרה אחר הצהריים לברילוצ’ה לעוד ערב של אוכל טוב וטיול נעים בעיירה האלפינית. 
לינה בברילוצ׳ה

יום 12 | ברילוצ׳ה, חציית האגמים לצ’ילה ופוארטו ואראס
הטיול שלנו בימים הקרובים בצ’ילה יתחיל באיסוף מלובי המלון בברילוצ’ה בשעות הבוקר המוקדמות ליום במעבה הרי האנדים. 
נצא מנמל פוארטו פנואלו לשייט באגם נאוול וואפי אל לב הרי האנדים, עד למעבר הגבול עם צ’ילה בעיירה פוארטו בלסט.
לאחר חציית הגבול נעלה לנסיעת אטובוס קצרה אל כיוון אגם פריאס בו נשוט ונחזה בהרי הטרונדור המרשימים ועם קצת מזל נוכל לצפות בציפורי הקונדור על רקע הרי האנדים. לאחר הסדרת הכניסה אל צ’ילה וארוחת הצהריים נמשיך לשייט נוסף באגם אמרלד הקרוי על שם מי התורכיז הזוהרים ולמפלי פטרוה למרגלות הר הגעש אוסורנו. 
נסיים את היום במלון בפוארטו וואראס

יום 13 | פוארטו וואראס אל פוארטו נטאלס
היום נצא למסע הכולל טיסת פנים אל היישוב הדרומי ביותר בצ’ילה, פונטה ארנס, השוכנת על מיצרי מאגלן. בעבר היתה זו עיר פורחת בגלל מיקומה כשער לנתיבי הסחר של דרום היבשת. לאחר ההגעה נעבור אל המשך הנסיעה בדרך המישורים אל פוארטו נטאלס. עם ההגעה לפוארטו נטאלס מעבר אל בית המלון.
לינה בפוארטו נטאלס

יום 14 | טורס דל פיינה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורת הטבע המפורסמת ביותר בצ’ילה ואחת המרשימות בפטגוניה, שהוכרזה כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק”ו. בלב השמורה נישאים שלושה עמודי גרניט מרהיבים ואת המראה המרשים משלימים אגמי טורקיז, קרחוני ענק ונהרות שוצפים.
עם ההגעה נטייל ברכב וברגל בשמורה. נראה את נופי האגמים הנהרות, המפלים והקרחונים שבשמורה, כולל קרחון גריי המרהיב. בשמורה גם מגוון בעלי חיים וחיות בר מקומיות כגון הנאנדו - יען הבר הדרום אמריקאית, המארה - מכרסם פטגוני גדול, הגואנקו - גמל הבר המקומי והקונדור- נשר האנדים.
לינה בלודג’ כפרי בלב שמורת טורס דל פנייה

יום 15 | שייט זודיאקים בנהר הסראנו
היום לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הנמל שם יחכו לנו סירות הזודיאק. מדובר בשייט מהיר, מיוחד במינו ובין נופים מדהימים וכזה שתזכרו כחוויה יחודית ומטריפה לכל החיים. 
השייט כולל עצירות במספר מקומות ביבשה וטיולים בנקודות המרשימות באזור. באחת העצירות נגיע לתצפית פסגת דונוסו. בהמשך השייט נוכל לחזות בקרחון ״טינדל״ המדהים ובהגענו להר "בלמסדה" נחזה גם בקרחון הנושא את אותו השם. נמשיך לנמל "טורו" בו נמצאת לגונה “טמפאנוס” וקרחון ״סרנו״ ונתרשם מהמפגש בין השמיים לים הקרח הגדול. (השייט כולל ארוחת צהריים). בסיום השייט מעבר אל בית המלון בפוארטו נטאלס.
לינה בפוארטו נטאלס

יום 16 | פוארטו נטאלס - אל קלאפטה והקרחון המתנפץ
הבוקר נצא בנסיעה אל המשך הנסיעה בדרך המישורים והערבות של פטגוניה חזרה אל ארגנטינה ואל אל-קלאפטה.
עם ההגעה לאיזור נצא לסיור בקרחון פריטו מורנו המפורסם, שאורכו 37 ק"מ. הקרחון ידוע בשמו ״הקרחון המתנפץ״ בשל קולות הנפץ הנשמעים מתוכו בעת שהוא נבקע מבפנים. מידי פעם אפשר לראות שברי קרחון הניתקים ממנו ונופלים לתוך האגם בקולות נפץ. כקילומטר לפני ההגעה לשמורה נעבור בנתיב הסמוך לתעלת הקרחונים היוצאת מאגם ארגנטינו, שם נוכל לצפות בקרחונים קטנים הצפים באגם. כשנגיע לאתר יינתן זמן חופשי לטייל בשמורה, להגיע לנקודות התצפית המרהיבות ולחזות בחתיכות הקחונים. 
לינה באל קלאפטה

יום 17 | שיט קרחונים באגם ארגנטינו ויערות האנדים
הבוקר נצא לכיוון נמל הדגלים בפוארטו באנדרס משם נפליג לעבר הגדה הצפונית של אגם ארגנטינו. מסביב לאגם נוכל להתפעל מההרים המושלגים ויערות האנדים המשלימים את המראה הקסום והמרשים. היעד הראשון במסלולינו הוא קרחון "ספגציני" שם נכנס לתעלת הקרחונים ממנה נוכל לראות את הצד הצפוני של קרחון "פריטו מורנו", לאחר מכן נמשיך לעבר קרחון "אונלי" ומשם נחזור בסירות קטמרן לעבר הנמל וחזרה לעיירה.
לינה באל קלאפטה

יום 18 I אל קלאפטה - אושוואיה 
הבוקר נצא אל עבר שדה התעופה לטיסה אל אושוואיה.
אושואייה היא העיר הדרומית ביותר בעולם ומכאן היא זוכה לכינוי “קצה העולם” ואכן המבקרים באושואייה יכולים להתהדר בחותמת רשמית של “קצה העולם” בדרכונם. 
בהיותה עיר נמל חשובה, מהווה אושואייה מרכז תעשייתי ותיירותי חשוב ממנו ניתן לצאת לפעילויות רבות.
עם הנחיתה מעבר פרטי אל בית המלון בעיירה והמשך יום חופשי להיכרות ראשונית עם העיירה התיירותית המוקפת בהרים מושלגים וים מקפיא.
לינה באושוואיה

יום 19 I יום טיול ״עולם הפינגווינים״ 
היום נצא לשייט מיוחד בין איי “ארץ האש”. בשייט בין נופים של ים, יערות, אגמים והרים מושלגים. נשוט בתעלת ביגל (Beagle) בין האיים הקטנים המצויים בה ונצפה ביונקים הימיים, עופות מים ופינגווינים. השייט מתחיל במפרץ אושואיה, ממשיך בין איים המשמשים כמושבות של אריות ים, זאבי ים, קורמורנים וחיות אחרות, עד שנגיע ל”אי הפינגווינים” שם נמצאת מושבת הפינגווינים הגדולה ביותר באזור.
בסיום הטיול נחזור אל אושוואיה.
לינה באושוואיה

יום 20 I הפארק הלאומי ״ארץ האש״ 
הבוקר נצא לטיול בפארק הלאומי ארץ האש. ארץ האש זהו הכינוי שניתן לחבל הארץ הדרומי על ידי מגלה הארצות מגלן, אשר היה הראשון להקיף את דרום אמריקה וכשחצה את המיצרים הקרויים על שמו, ראה מדורות רבות של ילידי המקום, שכך נהגו להתחמם (כמעט ללא בגדים). 
בפארק ארץ האש נצא לטייל בין אגמי טורקיז, הרים מרהיבים, קרחוני ענק וחיות בר רבות. הטיול משלב הליכות ונסיעות. האזור ידוע גם בסוגי עצים נדירים ובאדמת כבול אדומה ייחודית לאזור.
לינה באושוואיה

יום 21 I אושוואיה - בואנוס איירס 
לאחר טיול מרהיב בדרום ארגנטינה היום ניפרד מהקרחונים, הרכסים המושלגים ואגמי הטורקיז ונצפין חזרה אל בואנוס איירס ללילה אחרון טרם החזרה ארצה.
לינה בבואנוס איירס

יום 22 I בואנוס איירס 
היום ניפרד מדרום אמריקה הקסומה, מלאי זכרונות טובים וחוויות שנשמור לכל החיים נצא אל שדה התעופה לטיסה חזרה לישראל.ֿמחיר הטיול כולל

 • כל טיסות הפנים המתאימות למסלול הטיול
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתוכנית על פי הצורך
 • תחבורה: העברות פרטיות משדות התעופה לבתי המלון ובחזרה
 • לינה: בתי מלון ברמת תיירות גבוהה במרכזי הערים
 • כלכלה: ארוחות בוקר בכל בתי המלון, ארוחת צהריים בשייט הזודייאקים ושתי ארוחות ערב בשריות: באיגוואסו ובבואנוס איירס (לא כולל משקאות)
 • (מלבד מפלי האיגאווסו) כניסה לכל האתרים והמופעים כמפורט בתוכנית
מחיר הטיול לא כולל

 • ביטוח נסיעות לחו”ל - רפואי/מטען (ניתן לעשות גם דרך משרד הנסיעות)
 • כניסה למפלי האיגוואסו (בערך 20 דולר לאדם לכל צד)
 • תשר לנותני השירות
 • הוצאות אישיות (קניות, טלפון וכיו״ב)
 • כל מה שלא מופיע במחיר כולל
 • מחיר הטיול תלוי ברמת בתי המלון, טיסות הפנים וזמינותם - אנא התייעצו עימנו לגבי המחיר.
 • סדר הטיולים עשוי להשתנות, לא יכולו שינויים בתוכנית.
 • כל הסיורים המופיעים בתוכנית הינם קבוצתיים. ניתן לשדרג את התוכנית לסיורים פרטיים.