ארגנטינה וברזיל

לאלו הרוצים לחוות גם וגם.. גם קרחונים, אגמי טורקיז ורכסים מושלגים וגם חופים טרופיים, תרבות צבעונית, נופש אזוקטי ומפלים מרשימים.
וגם טיול עם אתגרים (טיסת הליקופטר בריו) אבל גם לנפוש בחופים זהובים.
וגם טיול שהוא לא ארוך מידי אבל עדיין מספיק זמן לטייל במקומות הכי נחשקים, בין נופים עוצרי נשימה, להכיר תרבות שמחה ומרתקת ולהנות מאוכל משובח.
הטיול כולל את בואנוס איירס, אל קלאפטה, מפלי האיגוואסו, ריו דה ז׳ניירו, עיירת הנופש בוזיוס ועוד...

ימים

13

לילות

12
היציאה לטיול הינה באופן פרטי כטיול מאורגן אישי, ניתן לבחור את מועד היציאה.
הטיול מתאים לזוגות ולמשפחות.
המסלול המוצע של הטיול הינו טיול הבסיס והוא ניתן לשינוי והתאמה אישית, ניתן להוסיף/להוריד יעדים, לילות או אטרקציות כראות עינכם.
החבילה כוללת את כל הטיסות, ההעברות, בתי המלון וכניסה לרוב האתרים (פירוט מלא של השירותים הכלולים בטיול ניתן לראות בלשונית 'מה כלול').

אטרקציות ואתרים מרכזיים בהם נבקר בטיול

 • בואנוס איירס על כל אתריה המפורסמים
 • שייט קרחונים ו״הקרחון המתנפץ״
 • מפלי האיגוואסו והסכר ההידרו-אלקטרי ״איטאיפו״
 • מופע פולקלור מיוחד כולל ארוחת ערב בשרים ברזילאית
 • הטיול ריו אהובתי המפורסם בריו דה ז׳ניירו - מודרך בעברית
 • תצפית מרהיבה מפסל ישו בריו דה ז׳ניירו
 • עליה ברכבל אל הר הסוכר בריו דה ז׳ניירו
 • סיור אותנטי בפאבלה בריו בהדרכה מקומית
 • ביקור בבית הספר לסמבה בריו
 • טיסת הליקופטר בשמי ריו
 • עיירת הנופש בוזיוס
 • שייט בין חופים קסומים
 • סיורי ג׳יפים
צרו קשר - נשמח לעזור לכם ולעמוד לשירותכם בכל נושא
יום 1 I ישראל - בואנוס איירס
עם הנחיתה איסוף משדה התעופה אל בית המלון להנחת התיקים והתארגנות קלה ולאחר מכן נצא לטיולנו הראשון בדרום אמריקה, טיול היכרות עם בואנוס איירס - ״פריז״ של דרום אמריקה.
נכיר את הקונגרס הלאומי, הקתדרלה המפורסמת ובית הנשיא הנקרא גם "הבית הורוד" בכיכר דה מאיו. נמשיך לשכונת סאן טלמו העתיקה בה נראה את רחובות הטנגו הציוריים ואחריה נגיע לשכונת לה בוקה ונטייל ברחוב הצבעוני המפורסם "הקמיניטו". 
לאחר מכן נמשיך לפאלרמו, האזור המוכר בשל הגנים הענקיים שבו, המבנים בעלי הארכיטקטורה המעניינת והפסלים המיוחדים. נסיים בשכונה האלגנטית "ריקולטה" אחת מהשכונות האקסקלוסיביות ביותר בה נוכל להנות מבתי הקפה המקומיים והמסעדות המגוונות ולבקר בבית הקברות המפורסם בו קבורה אוויטה.
לינה בבואנוס איירס

יום 2 I בואנוס איירס - אל קלאפטה ו״הקרחון המתנפץ״ 
הבוקר ניפרד לעת עתה מבואנוס איירס ונטוס אל עבר דרום ארגנטינה, לאל קלאפטה שבחבל פטגוניה. עם הנחיתה נעבור להתארגנות מהירה בבית המלון ולאחר מכן נצא לטיולנו הראשון באזור: ניסע כ-80 ק"מ לעבר קרחון "פריטו מורנו" המפורסם שאורכו 37 ק"מ. הקרחון ידוע בשמו כ"הקרחון המתנפץ" בשל קולות הנפץ הנשמעים מתוכו בעת שהוא נבקע מבפנים. מידי פעם אפשר לראות את שברי הקרחון הניתקים ונופלים לתוך האגם בקולות נפץ. כקילומטר לפני ההגעה לשמורה נעבור בנתיב הסמוך לתעלת הקרחונים היוצאת מאגם ארגנטינו, שם נוכל לצפות בקרחונים קטנים הצפים באגם. כשנגיע לאתר יינתן זמן חופשי לטייל בשמורה, להגיע לנקודות התצפית המרהיבות ולחזות בחתיכות הקרחונים.

יום 3 I שייט קרחונים באגם ארגנטינו 
הבוקר נצא לכיוון נמל הדגלים בפוארטו באנדרס, ממנו נפליג לעבר הגדה הצפונית של אגם ארגנטינו. מסביב לאגם נוכל להתפעל מההרים המושלגים ויערות האנדים המשלימים את המראה הקסום והמרשים. 
היעד הראשון במסלולינו הוא קרחון "ספגציני" שם נכנס לתעלת הקרחונים ממנה נוכל לראות את הצד הצפוני של קרחון "פריטו מורנו" הידוע בכינויו "הקרחון המתנפץ". נמשיך לעבר קרחון ״אופסולה“ ומשם נחזור בסירות קטמרן לעבר הנמל וחזרה לעיירה.
לינה באל קלאפטה

יום 4 I סיור ג׳יפים באל קלאפטה  - בואנוס איירס 
את יומנו האחרון באזור ננצל לסיור ג'יפים בו נתחיל בעליה לפסגת הר אוליצ'ה המתנשא לגובה של 1,050 מטרים מעל פני הים. בפסגה נוכל להנות מנקודת התצפית הראשונה שלנו על אגם ארגנטינו והעיירה השכנה. נמשיך אל עבר "אבני המבוך" בני ה-85,000 שנים ונגיע אל נקודת התצפית של "אבן הכובעים". נתחיל לחזור לעבר אל קלפטה על הצד הצפוני של ההר ושם נסיים בתצפיות נהדרות על כל האזור. 
לאחר הסיור נעבור ישירות אל שדה התעופה לטיסה חזרה אל בואנוס איירס.
עם הנחיתה מעבר אל בית המלון בעיר.
לינה בבואנוס איירס

יום 5 I בואנוס איירס - מפלי האיגוואסו, הצד הארגנטינאי 
היום נעזוב את בואנוס איירס ונעלה על טיסת בוקר אל עבר מפלי האיגוואסו. לאחר הנחיתה נצא לסיור בצידו הארגנטינאי של הפארק המתוייר והגדול יותר מבין שני הפארקים. בפארק זה נטייל בתוך יערות גשם קסומים בהם שוכנות חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק. בטיול בין אלפי העצים שבפארק נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים "גרון השטן". נחוש בעוצמת המים הנופלים מגובה עשרות מטרים בשייט בסירת מנוע שתיקח אותנו אל תוך המפלים אל חוויה שתישמר בזיכרון למשך שנים רבות. לאחר הסיור במפלים נחצה את הגבול אל העיירה פוז דה איגוואסו בברזיל.
(מחיר הטיול אינו כולל את הכניסה לפארק האיגוואסו, אותה ניתן לשלם רק בעת הכניסה לפארק).
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו

יום 6 I מפלי האיגוואסו, הצד הברזילאי והסכר ההידרו-אלקטרי ״איטאיפו״ 
בפארק הברזילאי יש את התצפיות הפנורמיות היפות ביותר. לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בצד זה. עם ההגעה לפארק נעבור לטיול בג'ונגל המיוחד המקיף את המפלים ונלך על קצה הצוק ממנו נשפכים המפלים. לאחר ביקור במפלים ניתן (בתוספת תשלום) לבקר בפארק הציפורים השכן והמיוחד המאגד מינים רבים של ציפורים, חלקן על סף הכחדה. 
נמשיך את הביקור במפלים עם תצפית מרהיבה נוספת, הפעם ממעוף הציפור כשנעלה על טיסת הליקופטר מרגשת ומיוחדת.
את יום הטיול נסיים בסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם "סכר האיטאיפו". הסכר נמצא בקרבה למפלים על נהר השכן לאיגוואסו והוא מספק כ-90 אחוזים מהחשמל של פארגוואי וכ-25 אחוזים מהאנרגיה בברזיל. זהו פלא טכונולוגי מרהיב בעוצמתו, סמל לקידמה ולאנרגית המים.
בערב נצא למופע פולקלור מיוחד המציג את מפגש התרבויות הדרום אמריקאי המתרחש באזור גיאוגאפי זה וכולל ארוחת ערב.
(מחיר הטיול אינו כולל את הכניסה לפארק האיגוואסו, אותה ניתן לשלם רק בעת הכניסה לפארק).
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו

יום 7 I מפלי האיגוואסו - ריו דה ז׳ניירו 
לאחר יומיים מטריפים באחד משבעת פלאי תבל, הבוקר נפרד ממפלי האיגוואסו ונצא אל שדה התעופה לטיסה אל ריו דה ז׳ניירו. עם הנחיתה איסוף ומעבר אל בית המלון בקופהקבנה ליום נחיתה קליל להיכרות ראשונית עם העיר. לקראת שקיעה נצא אל התצפית הראשונה שלנו בריו, נעלה ברכבל אל הר הסוכר אשר נראה כמו חרוט סוכר (הכלי ממנו מפיקים את הסוכר ומשם שמו), נשקיף על מפרץ בוטאפוגו, חוף קופהקבנה ומפרץ גוואנברה כשהשמיים יצבעו בצבעים מרהיבים.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 8 I  ריו אהובתי - הטיול הכי מפורסם בעיר - מודרך בעברית 
נתחיל את טיולנו ״ריו אהובתי״ באתר המפורסם ביותר בריו דה ז'ניירו, פסל ישו בפסגת הר הקורקובדו, ההר הגבוה בעיר המתנשא לגובה של מעל 700 מטר מעל פני הים. ינתן זמן חופשי בפסל. בדרכנו למטה מהפסל ואל עבר שכונת לאפה נעבור בשכונת סנטה תרזה הקלאסית, מלאת הארמונות זכר לתקופת המלוכה בברזיל של המאה ה-18 ואשר כיום משמשת מרכז בוהמי וצעיר עמוס בגלריות, מסעדות וברים. גם פה נעצור לתצפית יפהפיה.
נבקר במדרגות סלרון, יצירת אמנות מיוחדת ויוצאת דופן שהיוותה את היצירה הגדולה ביותר של האמן סלרון ולה הקדיש 20 שנה מחייו עד מותו. נשמע את סיפורו המעניין והבלתי יאמן. 
לאחר מכן ניסע אל עבר השדרה האולימפית החדשה, זהו למעשה הנמל הישן של העיר שהוסב לטיילת יפהפייה לכבוד האולמפיאדה, נתרשם מעבודת הגרפיטי הגדולה בעולם ונראה את מבנה מוזיאון המחר המרשים והמיוחד. בחלקו האחרון של הטיול נבקר בפאבלה - סיור תרבותי ואותנטי בשכונות העוני הנמצאות לידנו וסביבנו. את הסיור מדריכים תושבי המקום שגדלו בפאבלה. נלמד על האופן בו מצליחה אוכלוסיה ענייה להתקיים בברזיל היקרה, איך קמו הפאבלות ומדוע כל כך קשה גם לצאת משם. דברים שמבינים רק מבפנים.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 9 I טיסת הליקופטר בשמי ריו וביקור בבית הספר לסמבה 
אחרי שלמדנו להכיר את ריו המרהיבה מלמטה, נעלה על מסוק לטיסה מטריפה מעל העיר היפה בעולם. נראה את הרי שני האחים, את הר הסוכר, את החופים המיוחדים של קופהקבנה ואיפנמה, נטוס מסביב לפסל ישו ונתצפת על יער טיז׳וקה המדהים השוכן בליבה של ריו.
לאחר הטיסה בהליקופטר נמשיך לארוחת צהריים (אינה כלולה במחיר) ולאחריה נעבור לביקור מרגש בבית הספר לסמבה ״גראנדה ריו״ בו נקבל הצצה אל מאחורי הקלעים של הקרנבל הגדול בעולם. נראה את ההכנות של המשאיות והתלבושות לקרנבל 2018, נשמע על ההיסטוריה של הסמבה והקרנבל הברזילאי ונתלבש בעצמנו בתלבושות קרנבל ססגוניות. בחלק האחרון של הטיול נשתתף בסדנאות תיפוף וריקוד שילמדו אותנו לזוז בקצב ברזילאי.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 10 I סיור ג׳יפים ביער טיז׳וקה 
היום לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור נוסף בעיר, הפעם בתוך יער טיז׳וקה, זהו היער העירוני הגדול בעולם. נעלה על ג׳יפים עם גג פתוח ולכמה שעות נשכח שאנו נמצאים בתוך עיר סואנת. ביער חבויים לא מעט מהסודות של ריו דה ז'ניירו, מפלים יפים ובריכות טבעיות לשחייה, אחוזות עתיקות ונופים עוצרי נשימה אשר לא נראים מאף פינה אחרת בעיר. בסיור נשמע על ההיסטוריה המיוחדת שעבר היער הצעיר הזה ועל כל שלבי הגידול שלו. 
אחר הצהריים ניתן להמשיך אל שוק סאו קריסטובאו, זהו השוק של מדינות צפון ברזיל בו ניתן לקנות ערסלים, כלי מטבח, כלי נוי ועוד שלל מזכרות ומתנות לקחת איתנו חזרה הביתה.
בערב ניתן לצאת לארוחה במסעדת בשרים כשרה (לא כלול במחיר הטיול).
לינה בריו דה ז׳ניירו (בלב קופהקבנה)

יום 11 I ריו דה ז׳ניירו - בוזיוס, עיירת נופש מפנקת 
חלקו האחרון של הטיול שלנו בדרום אמריקה יהיה נופש ברזלאי מושלם בעיירת נופש יפהפיה השוכנת מרחק נסיעה מריו. בוזיוס היתה בעבר עיירת דיגים שלווה, אך בשנות השישים, בריז'יט בורדו הלכה בעקבות אהובה הברזילאי ועברה לגור בעיירה ומאז ועד היום בוזיוס הינה עיירה תיירותית יפהפיה ושוקקת, מובילה בתחום האופנה, מסעדות וחיי הלילה, תרבות של נהנתנות ברזילאית המושכת את עשירי האזור לחופשה חלומית. 
את הבוקר נפתח בנסיעה יפהפיה על גשר ריו-ניטרוי שאורכו 14 ק"מ (!) החוצה את מפרץ גוואנברה אל עבר בוזיוס, הנמצאת על לשון יבשה ושוכנת לצד כמה מהחופים היפים בברזיל. 
עם ההגעה לעיירה נצא לסיור בין חופים ומפרצים מדהימים ולאחר מכן נעבור אל הפוסאדה (בית מלון כפרי) למנוחה.
בערב נוכל להסתובב במרכז העיירה בין החנויות והמסעדות המשובחות.
לינה בבוזיוס

יום 12 | שייט חופים טרופיים בקאבו פריו 
היום נצא לשייט על אנייה מפנקת, עם אפשרות לשנרקל במי תורכיז, לשתות קאפרינייה, להשתזף, להנות ממסיבה ברזילאית וכמובן להגיע לחופים ולפינות שניתן רק בסירה. בשייט נבין מדוע הברזילאים מכנים את קאבו פריו ברזיל הקאריבית, עם כמה מהחופים היפים בברזיל. 
לאחר השייט נחזור אל העיירה לפנות ערב, לטיול נעים במדרחוב השוקק והשמח. נצא שוב אל מרכז העיירה, מרכז עם מסעדות טובות, מועדונים וחנויות בוטיק מיוחדות עם המיטב האופנה הברזילאית.
לינה בבוזיוס

יום 13 | בוזיוס - ריו וטיסה אל ישראל
הבוקר לאחר טיול מיוחד ומלא חוויות ביבשת הלטינית, עם זכרונות מתוקים שישארו לכל החיים נסיים התארגנויות אחרונות לפני שנצא בנסיעה חזרה אל ריו דה ז’ניירו (בערך שעתיים וחצי) ישירות אל שדה התעופה לטיסה חזרה הביתה (טיסה לישראל דרך יעד ביניים באירופה).
נחיתה בת״א בשעות אחר הצהריים ביום ה-14.
כלול במחיר הטיול

 • 4 טיסות פנים המתאימות למסלול הטיול
 • כל הטיולים, המופעים והאתרים כפי שמופיע בתוכנית (מלבד מפלי האיגוואסו אליהם ניתן לרכוש את כרטיס
 • הכניסה רק במקום)
 • הדרכה בעברית בטיול ״ריו אהובתי״
 • תחבורה: איסופים פרטיים משדות התעופה לבתי המלון ובחזרה
 • ההעברה מריו דה ז׳ניירו לבוזיוס ובחזרה
 • כלכלה: לינה בבתי מלון ע״ב ארוחת בוקר ברמה גבוהה ובמרכזי הערים 

לא כלול במחיר הטיול


 • טיסות בינלאומיות מהארץ
 • עלות הכניסה למפלי האיגוואסו בצד הברזילאי והארגנטינאי
 • ארוחות נוספות מעבר לאלה אשר מופיעות בתוכנית
 • שתייה בארוחות הכלולות (מלבד ארוחת בוקר)
 • תשר לנותני השירות
 • ביטוח נסיעות (ממליצים להוסיף גם ביטוח המכסה ציוד)
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות וכו׳)
 • כל מה שאינו מופיע במחיר כלול
לפרטים אודות תנאים ונהלים  >
 • מחיר הטיול תלוי ברמת בתי המלון, טיסות הפנים וזמינותם - אנא התייעצו עימנו לגבי המחיר.
 • סדר הטיולים עשוי להשתנות, לא יכולו שינויים בתוכנית.
 • כל הסיורים המופיעים בתוכנית הינם קבוצתיים. ניתן לשדרג את התוכנית לסיורים פרטיים.