קרנבל ברזילאי וקרחון ארגנטינאי - יציאה מובטחת

טיול לאוהבי התרבות, השמחה, המוזיקה, הטבע והים בואו לגלות את פלאי ברזיל וארגנטינה. 15 ימים של שכרון חושים!
שילוב של מסלול יחודי מקרחונים באנדים ועד החופים של ברזיל, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה, יגלו בפניכם את ברזיל וארגנטינה בחגיגה דרום אמריקאית

יציאה מובטחת!!

אנו מאמינים כי כל טיול טוב צריך לחשוף ״סודות״ מיוחדים של המקום, חשוב לנו שהמטיילים שלנו יחוו את ברזיל וארגנטינה בדרך אותנטית ומיוחדת. העובדה שאנחנו חברה מקומית בדרום אמריקה עוזרת לנו להעביר את זה. 
בטיולים שלנו אנו משלבים את כל האתרים המוכרים והאהובים ובנוסף מקפידים תמיד גם להגיע למקומות מיוחדים וקסומים שפחות מוכרים למטייל הישראלי. 
אנחנו מאמינים כי למדריך הטיול חלק ענק בהעברת החוויה למטיילים, ולכן המדריכים שלנו מחוברים לתרבות הדרום אמריקאית, לאנשים לסיפורים, וכמובן המון שירותיות ושמחת חיים, במטרה שבסוף הטיול תרגישו שבאמת למדתם להכיר ולאהוב את דרום אמריקה הקסומה.

אטרקציות ואתרים מרכזיים בהם נבקר בטיול

 • חוויה קולינארית - 2 ארוחות ערב הדורותכלולות במחיר.
 • מופעמצעד המנצחות  לקרנבל  2025 - כולל  כרטיס ליציע מספר 7, הממוקם בלב מרכז מופע הקרנבל
 • עלייה ברכבל לתצפית מרהיבה מהר הסוכר ותצפית מפסל ישו המפורסם בריו דה ז׳ניירו
 • סיור אותנטי בפאבלה עם מדריך מקצועי אשר חי  בפאבלה
 •  ביקור מרגש מאחורי הקלעים של הקרנבל ב"עיר הסמבה" בריו דה ז’ניירו
 • סדנאות תיפוף וסמבה עם בית הספר לסמבה - חוויה שתמצאו רק אצלנו
 • שייט חופים טרופים ועצירה בכמה חופים היפים בברזיל
 • פראטי - עיירת חוף ואתר מורשת עולמי בברזיל כולל מלון מעולה! - חברת הטיולים היחידה המגיעה ליעד זה
 • מפלי האיגוואסו כולל שייט במפלים וגרון השטן” המפורסם
 • שייט קרחונים מרהיב ומיוחדבאל קלאפטה ושייט נוסף הכולל את הקרחון המתנפץ
 • בואנוס איירס על כל אתריה המפורסמים
 • בתי מלון מעולים לאורך המסלול
כרטיסי הטיסה הבינלאומיים בטיול זה מוזמנים בנפרד (כלול במחיר) וכך לכל מטייל יש את האפשרות לבחור את מסלול הטיסה שלו והאם להאריך את השהות ולהוסיף ימים ויעדים לטיול.

מחיר

4,900 דולר לאדם בחדר זוגי

תאריכים

14/03/2025 - 28/02/2025

קרנבל ברזילאי וקרחון ארגנטינאי 2025 - 15 ימים | 12 לילות 

ימים
1-2 | ת״א - יעד ביניים - בואנוס איירס

 טיסה מישראל לבואנוס איירס, עם הנחיתה מעבר אל בית המלון למפגש עם הקבוצה והמדריך (לעיתים חלק מהקבוצה מגיעים עצמאית והמדריך כבר נמצא בדרום אמריקה מסיים טיולים אחרים).
ברוכים הבאים לדרום אמריקה: עם הנחיתה נפתח את את טיולינו בסיור בעיר שרבים מכנים אותה ”הפריז של דרום אמריקה“: מבני הממשל המפורסמים, התיאטראות, הנמל הישן ושכונת בוקה, פוארטו מדיירו, שכונת סן טלמו ונגיע אף אל פאלרמו.
את אחר הצהריים ננצל להנות מהרחובות היפים והעמוסים וטיול בין בתי הקפה והמסעדות שבסביבת המלון
לינה בבואנוס איירס


יום 3 | בואנוס איירס - קלאפטה וקרחון פריטו מורנו
הבוקר נצא לשדה התעופה כדי לעלות על טיסה אל אל-קלאפטה, העיר המשמשת כנקודת היציאה אל הפארק הלאומי אל הקרחונים המפורסמים.
נצא לטייל אל "פריטו מורנו“, קרחון שאורכו 37 ק"מ. הקרחון ידוע בשמו ״הקרחון המתנפץ״ בשל קולות הנפץ הנשמעים מתוך הקרחון בעת שהוא נבקע מבפנים. מידי פעם אפשר לראות שברי קרחון הניתקים ממנו ונופלים לתוך האגם בקולות נפץ. נגיע עד לקרחון ונחזה בקרחון מתנפץ אל האגם.
לינה באל קלאפטה.


יום 4 | אל קלאפטה - שייט קרחונים מקיף והקרחון המתנפץ

הבוקר נצא לכיוון נמל הדגלים בפוארטו באנדרס משם נפליג לעבר הגדה הצפונית של אגם ארגנטינו. מסביב לאגם נוכל להתפעל מההרים המושלגים ויערות האנדים המשלימים את המראה הקסום והמרשים. היעד הראשון במסלולינו הוא קרחון "ספגציני" שם נכנס לתעלת הקרחונים ממנה נוכל לראות את הצד הצפוני של קרחון "פריטו מורנו“, לאחר מכן נמשיך לעבר קרחון "אונלי" ומשם נחזור בסירות קטמרן לעבר הנמל וחזרה לעיירה
לינה באל קלאפטה

 

יום 5 | קלאפטה - בואנוס איירס 
היום נחזור אל בואנוס איירס, עם הנחיתה בעיר מעבר לבית המלון בעיר ואחר צהריים רגוע בבואנוס איירס בהם נוכל להנות משכונות פאלרמו, רקולטה או המדרחובים של מרכז העיר.
בערב נצא למופע טנגו הכולל ארוחת ערב מפוארת.


יום 6 | בואנוס איירס - איגוואסו וטיול בפארק הארגנטינאי 
היום נפרד מבואנוס איירס ונצא מוקדם בבוקר אל שדה התעופה לטיסה אל אחד משבעת פלאי תבל - מפלי האיגוואסו המרהיבים. עם הנחיתה נצא אל הפארק בצידו הארגנטינאי של המפלים, הגדול מבין הצדדים. את היום כולו נקדיש למים, האנרגיה של החיים. נטייל בתוך יערות הגשם הקסומים, בהם חבויות חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק. בין אלפי העצים והשבילים נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים "גרון השטן“. הביקור בפארק כולל שייט מרטיב בסירת מנוע אל תוך המפלים באחת מחוויות השיא בטיול. לאחר הסיור במפלים נחצה את הגבול אל העיירה בצד הברזילאי.
לינה בעיירה פוז דו איגוואסו בברזיל

יום 7 | מפלי האיגוואסו - הצד הברזילאי
היום נמשיך בטיולנו במשולש הגבולות בין ארגנטינה, ברזיל ופארגוואי, שם נמצא אחד מנפלאות תבל, מפלי האיגוואסו. נצא לסיור בסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם, "האיטאיפו" הנמצא בקרבה למפלים, על הנהר השכן לנהר האיגוואסו, ומשמש גם כגבול בין ברזיל ולבין פראגוואיהסכר אשר מספק כ-90% מהחשמל של פארגוואי וכ-25% מהאנרגיה בברזיל, הוא פלא טכנולוגי מרהיב בעוצמתו, אשר מייצר אנרגיה נקייה ועל ידי כך פיתח את ארצות האזורלאחר מכן נמשיך אל הצד הברזילאי של מפלי האיגוואסו, זהו הצד הפנורמי. נטייל בגונגל המיוחד בצד זה כשנופי המפלים מפציעים מהעצים ונרגיש כמו בעולם דמיוני וקסום
בערב נצא למופע פולקלור המציג את מפגש התרבויות המיוחד של דרום אמריקה וכולל ארוחת ערב מפוארת.
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו


יום 8 |  איגוואסו - ריו דה ז'ניירו וביקור ב"עיר הסמבה" 
לאחר ביקור משגע בטבע המרהיב של מפלי האיגוואסו נצא אל עבר שדה התעופה לטיסה אל ריו דה ז’ניירו. עם ההגעה לריו נצא לטיול בעיר המרהיבה: נפתח את ביקורנו באזור הדאון-טאון של ריו: כיכר מאווה החדשה שנחנכה לכבוד האולמפיאדה ולאחר מכן נעבור אל ״עיר הסמבה״, מתחם בתי הספר לסמבה המתחרים בקרנבל: נשמע על ההיסטוריה של הקרנבל והסמבה ונתחפש בתלבושות הקרנבל הרווגוניות. זהו ביקור מעניין וסוחף אל מאחורי הקלעים של הקרנבל המפורסם בעולם. בחלקו השני של ביקורנו ב״עיר הסמבה״ יעבירו ילדי בית הספר לסמבה “פימפוליוש” סדנאת סמבה של תיפוף וריקוד. בית הספר ”פימפוליוש“ זוהי עמותה ללא מטרות רווח שבעזרת הסמבה והקרנבל עוזרת לילדים משכונות מצוקה בריו לקבל הזדמנות בחיים.


יום 9 | ריו אהובתי: הטיול המפורסם בעיר, ובערב מופע הקרנבל הגדול
היום נצא לטיול היכרות מלא עם ריו דה ז׳ניירו: נתחיל בפסל ישו המפורסם המחבק את העיר ותושביה, נתצפת על ריו דה ז'ניירו, המפרץ ופארק טיזו'קה. מכאן הרי החוף נראים נפלא, נגיע אל לאפה אל אחת מיצירות האמנות רחוב המיוחדות ביותר בעולם, מדרגות סלארון.
לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור פאבלות: סיור באחת משכונות העוני הרבות בריו דה ז'ניירו ועל אף היותן כאלו מדובר בשכונות הצבעוניות ביותר בעיר. מכיוון ש"התנחלו" על ההרים, השכונות גם בעלות נוף ייחודי. נשמע סיפורים ממקומיים החיים בשכונות אלו, נבין איך נוצרו הפאבלות ומה עושה המדינה היום על מנת לתקן את המצב ולשפר את חיי התושבים. 
לינה בריו דה ז׳ניירו
לאחר הסיור נחזור אל בית המלון למנוחה והתארגנות לקראת מופע הסמבה המרהיב בעולם - מצעד המנצחות של קרנבל 2025. מצעד זה מציג את ששת בתי הספר הטובים ביותר בקרנבל והינו טקס הסיום של הקרנבל הברזילאי. המופע מסתיים בשעות הבוקר המוקדמות של היום למחרת.
לינה בריו דה ז׳ניירו (בלב קופהקבנה)

יום 10 | ריו דה ז'ניירו - השווקים של יום ראשון והר הסוכר
ימי ראשון בריו דה ז’ניירו הם תמיד חוויה מיוחדת. המקומיים ממלאים את הרחובות, מוזיקה בכל פינה, חופי הים שמחים ושווקים שכונתיים לאחר שנתעורר מלילה של חגיגות נצא לסייר בשווקים של ימי ראשון. נתחיל בביקור בשוק ״ההיפים״ של שכונת איפנמה, שוק אמנים מיוחד בו נוכל למצוא מגוון מוצרי עור איכותיים, מתנות, ביגוד, ערסלים, חפצי אומנות ומזכרות יפות.
בסיום השיטוט בשווקים, עמוסים במתנות לילדים ולנכדים נעלה ברכבל אל תצפית מרהיבה נוספת הפעם מהר הסוכר, רק כדי להיות בטוחים שאכן מדובר בנוף העירוני המושלם.
לינה בריו דה ז׳ניירו


יום 11 | ריו - שייט איים טרופיים והגעה לפראטי
חלקו האחרון של הטיול שלנו בדרום אמריקה יהיה נופש ברזלאי מושלם בעיירת נופש יפהפיה השוכנת מרחק נסיעה מריו.
 ניפרד מריו דה ז’ניירו וניסע אל עבר פארטי הקסומה. בדרך נעצור בכפר דייגים ממנו נצא לשייט ברזילאי שמח בין האיים הקטנים של אריכפלג ״אנגרה דוס רייס״ המונה מעל 200 איים טרופיים מהממים וכמה מהחופים היפים ביותר בברזיל. נוכל לצלול אל מי התורכיז, לטייל בחופים לבנים לצד נופים יוצאי דופן בהם הג'ונגל האטלנטי מגיע עד קו המים. יום רגוע ונעים של חופשה ברזילאית מושלמת. לאחר השייט נמשיך בנסיעה אל פארטי. עם ההגעה לפראטי נצא לטיול ערב נעים ברחובות העתיקים השוקקים.
לינה בפארטי

יום 12 | פראטי - טיול ג'יפים בהרים
פארטי הינה עיירת נופש עתיקה ומיוחדת המשמרת ומספרת את שנותיה היפות של ברזיל, זכר לבהלה לזהב שעברה בברזיל במאה ה-17, קסם פורטוגלי הנותר בעינו עד היום.
הבוקר נצא לסיור רגלי בעיירה העתיקה בו נשמע על ההיסטוריה המעניינת של נמל הזהב ותקופת העבדים אשר שגשגה מעל מאתיים שנה באזור והפכה את פארטי למרכז תרבותי של האליטות באותה התקופה.
לאחר הטיול הרגלי נצא לסיור ג'יפים מיוחד בג'ונגל האטלנטי, נטייל בין מפלים, נתרשם מהנופים המרהיבים ונבקר בבית הייצור של המשקה הלאומי, הקשאסה. נמשיך בדרכי הרי העוגב, הקרויים כך בשל צורתם התלולה היוצרת נופים מדהימים וייחודיים וגם ב”שבילי הזהב” שהובילו את הפורטוגזים לתקופת בהלה לזהב המקומית לאורך הנהרות

יום 13 | פראטי - סאו פאולו
הבוקר נעזוב את פראטי ונצא אל סאו פאולו, העיר הגדולה בדרום אמריקה. עם ההגעה לסאו פאולו נצא לטיול במרכז העיר ובסביבת המלון, שכונת פאוליסטה השוקקת ובאזור העסקים של סאו פאולו, לב ליבה של הכלכלה הברזילאית, אחת הגדולות בעולם. במידה וישאר זמן נוכל לבקר בשוק המקומי.


ימים 14-15 | סאו פאולו - יעד ביניים - ת״א 
יום אחרון בו נמשיך את טיולינו בעיר סאו פאולו, נבקר בשווקים ובשכונות הצבעוניות ומשם נמשיך אל שדה התעופה לטיסה אל ישראל.
לאחר טיול מיוחד ומלא חוויות ביבשת הלטינית, עם זכרונות מתוקים שישארו לכל החיים - טיסה חזרה הביתה (טיסה לישראל דרך יעד ביניים באירופה).
נחיתה בת״א בשעות אחר הצהריים ביום ה-15

**סדר הביקורים עשוי להשתנות, לא יחולו שינויים בתכנית.

מחיר הטיול כולל
  • טיסות בינלאומיות: ת״א - בואנוס איירס, סאו פאולו - ת״א
 • 4 טיסות פנים: בואנוס איירס - קלאפטה - בואנוס איירס - איגוואסו - ריו
 • תחבורה: אוטובוס חדיש, ממוזג ונוח ובהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריך ישראלי מקצועי, מומחה להדרכה בברזיל וארגנטינה, לכל אורך הטיול.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתוכנית על פי הצורך.
 •  לינה: בתי מלון ברמת תיירות גבוהה - 4 כוכבים עם דגש על דירוג מעולה 
 • לילות בבית המלון  בריו דה ז'ניירו באחד ממלונות ARENA בלב קופהקבנה או דומה ברמתו
 • 2 לילות בפוסאדה (בית מלון כפרי) Villa de Paraty בפראטי או דומה ברמתו
 • 2 לילות בבית המלון  JL Hotel by Borboun במפלי האיגוואסו במרכז העיירה.
 • 2 לילות בבית המלון Dazzler Maipu בבואנוס איירס במיקום מרכזי ונגיש לכל האטרקציות.
 • 2 לילות בבית מלון Esplendor Calafate או דומה ברמתו באל קלאפטה.
 • לילה אחד בסאו פאולו בבית המלון intercity universe Paulista
 • כלכלה: ארוחות בוקר בכל בתי המלוןכמפורט בתוכנית ועוד 2 ארוחות ערב.
 • כל ימי הטיול והכניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
 • כרטיס למצעד המנצחות בריו יציע 4 או 5 (יציע ישיבה מרכזי ללא מקומות מסומנים).
 • תשר לנותני השירות המקומיים על פי התוכנית המפורטת.
 • ימי טיול מלאים.

מחיר הטיול אינו כולל
 • ביטוח נסיעות / רפואי - מומלץ לעשות ביטוח מלא המכסה גם ציוד (ניתן לרכוש דרך משרד הנסיעות).
  • שתייה אינה כלולה בארוחות ערב והצהריים אלא אם צויין אחרת בתכנית המפורטת.
 • תשר למלווה הישראלי (נהוג כ-5 דולר לאדם ליום).
 • הוצאות אישיות (קניות, טלפון וכיו״ב).
 • כל מה שאינו מופיע במחיר כולל.

לפרטים אודות תנאים ונהלים  >
 • טרם היציאה לטיול תימסר גם בפירוט מה נהלי הקורונה המעודכנים בכל מדינה
 • ברזילאו שומרת לעצמה את הזכות לשנות את בתי המלון המופיעים בתוכנית הטיול. רמת בתי המלון תשאר זהה.
 • במקרה של שינוי בבית המלון, תימסר הרשימה המעודכנת למטיילים טרם היציאה לטיול.

עד 90 יום לפני היציאהדמי הרשמה בסך 650 דולר לנוסע

89 ועד 60 ימים לפני היציאה – 15% בנוסף לדמי הביטול הראשוניים

59 ועד 30 ימים לפני היציאה – 30% בנוסף לדמי הביטול הראשוניים

29 ועד 15 ימים לפני היציאה – 50% בנוסף לדמי הביטול הראשוניים

14 ימים ועד יום היציאה ו\או אי התייצבות לטיסה – 100%

הערה: דמי הביטול המצויינים הינם מהעלותהכללית שלהטיול.

מניין ימי הביטול הינם עפ"י ימי העבודה הנהוגיםבמשק (לא כולל שבתות וחגים).

צרו קשר - נשמח לעזור לכם ולעמוד לשירותכם בכל נושא