טיולים מאורגנים לדרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

 הטיולים המאורגנים שלנו תוכננו בקפידה במטרה להתאימם לרצונות ולאופי המטייל הישראל
 הטיולים שלנו בנויים באופן ייחודי והם כוללים אטרקציות פופולריות, חופים קסומים, מאכלים מקומיים, תרבות, נופים עוצרי נשימה, היסטוריה ויעדים שאנו החברה היחידה המוציאה אליהם טיולים. כל הטיולים המאורגנים יוצאים בליווי מדריך ישראלי מקצועי ומומחה להדרכה בדרום אמריקה!
בשבילנו טיול הוא מסע גיאוגרפי, קצר או ארוך זה לא משנה,  ולכן אנו לא מאמינים ב״דילוג״ בין אתרים, אלא על הכרות מעמיקה עם כל מקום ואתר בהם נבקר.
אנו מאמינים כי למדריך הטיול יש שליטה רבה באיכות הטיול, בהסברים ובקישורם לכל מקום ואתר ובחוויות הקטנות והגדולות אותן תקחו איתכם הביתה ותזכרו לכל החיים, לכן מדריכי הטיולים שלנו נבחרים בקפידה ועוברים את ההכשרה המתאימה כדי לענות על הקריטריונים החשובים.
כך אנו גם בוחרים את בתי המלון וכל פינה ומסעדה בכל יום בטיולים, כדי שלקוחותינו יזכו לחוויה אחרת, מיוחדת ומחוברת אל המקומות בהם אנו מטיילים.
בזכות העובדה כי אנחנו חברה קטנה המתמקדת בטיולים  לברזיל והמדינות השכנות יש ביכולתנו להוציא טיולים מאורגנים עם ימי טיול מלאים במחירים הטובים ביותר בענף התיירות וזאת ללא התפשרות על רמת בתי המלון ואיכות ההדרכה הגבוהות.