טיולים מאורגנים לדרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

 הטיולים המאורגנים שלנו תוכננו בקפידה במטרה להתאימם לרצונות ולאופי המטייל הישראלי.
 הטיולים שלנו בנויים באופן ייחודי והם כוללים אטרקציות פופולריות, חופים קסומים, מאכלים מקומיים, תרבות, נופים עוצרי נשימה, היסטוריה ויעדים שאנו החברה היחידה המוציאה אליהם טיולים. כל הטיולים המאורגנים יוצאים בליווי מדריך ישראלי מקצועי ומומחה להדרכה בדרום אמריקה!
בשבילנו טיול הוא מסע גיאוגרפי, קצר או ארוך זה לא משנה,  ולכן אנו לא מאמינים ב״דילוג״ בין אתרים, אלא על הכרות מעמיקה עם כל מקום ואתר בהם נבקר.
אנו מאמינים כי למדריך הטיול יש שליטה רבה באיכות הטיול, בהסברים ובקישורם לכל מקום ואתר ובחוויות הקטנות והגדולות אותן תקחו איתכם הביתה ותזכרו לכל החיים, לכן מדריכי הטיולים שלנו נבחרים בקפידה ועוברים את ההכשרה המתאימה כדי לענות על הקריטריונים החשובים.
כך אנו גם בוחרים את בתי המלון וכל פינה ומסעדה בכל יום בטיולים, כדי שלקוחותינו יזכו לחוויה אחרת, מיוחדת ומחוברת אל המקומות בהם אנו מטיילים.
בזכות העובדה כי אנחנו חברה קטנה המתמקדת בטיולים  לברזיל והמדינות השכנות יש ביכולתנו להוציא טיולים מאורגנים עם ימי טיול מלאים במחירים הטובים ביותר בענף התיירות וזאת ללא התפשרות על רמת בתי המלון ואיכות ההדרכה הגבוהות.

טיול לאוהבי התרבות, השמחה, המוזיקה, הטבע והים בואו לגלות את פלאי ברזיל וארגנטינה. 15 ימים של שכרון חושים!שילוב של מסלול יחודי מקרחונים באנדים ועד החופים של ברזיל, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה, יגלו בפניכם את ברזיל וארגנטינה בחגיגה…
15 ימים
12 לילות
מחיר 3,550 דולר לאדם בחדר זוגי
טיול שכולו מוקדש לברזיל, שילוב של תרבות עשירה מרתקת, מוזיקה שמחה, צבעוניות מרהיבה וטבע ונופים עוצרי נשימה, כל מה שגרם לנו להתאהב בברזיל.  טיול מתאים לאלו שמחפשים חוויה קצת שונה, להעמיק בטיול מאורגן אל מדינה ענקית, עם מרחבי אין סוף,…
14 ימים
11 לילות
מחיר 2,990 דולר לאדם בחדר זוגי
טיול אל התרבות הצבעונית והנופים היפהפיים של ברזיל וארגנטינה: מסלול יחודי עם אתרים בלעדיים, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה אשר יגלו בפניכם את נפלאות דרום אמריקה בחגיגה לטינית משגעת.
14 ימים
11 לילות
מחיר 3,190 דולר לאדם
סע גיאוגרפי לאוהבי הטבע, השמחה, המוזיקה, והים בואו לגלות את ברזיל, ארגנטינה וצ‘ילה הקסומות.
שילוב של מסלול יחודי וחווית אותנטיות, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה, יגלו בפניכם את צ‘ילה, ברזיל וארגנטינה בחגיגה דרום אמריקאית משולשת
21 ימים
18 לילות
מחיר החל מ-6490 דולר לאדם
טיול מיוחד ובלעדי של ברזילאו - עשרה ימים של טעימה מהקסם הברזילאי, במחיר השווה ביותר לטיול בדרום אמריקה.טיול בין נופיה ועריה היפהפיים של ברזיל המיוחדת: מסלול יחודי, חוויה קולינרית, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה יחשפו אתכם אל תרבות צבענית…
10 ימים
7 לילות