טיולים מאורגנים לדרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

 הטיולים המאורגנים שלנו תוכננו בקפידה במטרה להתאימם לרצונות ולאופי המטייל הישראל
 הטיולים שלנו בנויים באופן ייחודי והם כוללים אטרקציות פופולריות, חופים קסומים, מאכלים מקומיים, תרבות, נופים עוצרי נשימה, היסטוריה ויעדים שאנו החברה היחידה המוציאה אליהם טיולים. כל הטיולים המאורגנים יוצאים בליווי מדריך ישראלי מקצועי ומומחה להדרכה בדרום אמריקה!
בשבילנו טיול הוא מסע גיאוגרפי, קצר או ארוך זה לא משנה,  ולכן אנו לא מאמינים ב״דילוג״ בין אתרים, אלא על הכרות מעמיקה עם כל מקום ואתר בהם נבקר.
אנו מאמינים כי למדריך הטיול יש שליטה רבה באיכות הטיול, בהסברים ובקישורם לכל מקום ואתר ובחוויות הקטנות והגדולות אותן תקחו איתכם הביתה ותזכרו לכל החיים, לכן מדריכי הטיולים שלנו נבחרים בקפידה ועוברים את ההכשרה המתאימה כדי לענות על הקריטריונים החשובים.
כך אנו גם בוחרים את בתי המלון וכל פינה ומסעדה בכל יום בטיולים, כדי שלקוחותינו יזכו לחוויה אחרת, מיוחדת ומחוברת אל המקומות בהם אנו מטיילים.
בזכות העובדה כי אנחנו חברה קטנה המתמקדת בטיולים  לברזיל והמדינות השכנות יש ביכולתנו להוציא טיולים מאורגנים עם ימי טיול מלאים במחירים הטובים ביותר בענף התיירות וזאת ללא התפשרות על רמת בתי המלון ואיכות ההדרכה הגבוהות.

טיול לאוהבי התרבות, השמחה, המוזיקה, הטבע והים בואו לגלות את פלאי ברזיל וארגנטינה ב-14 ימים של שכרון חושים!שילוב של מסלול יחודי מקרחונים באנדים ועד החופים של ברזיל, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה, יגלו בפניכם את ברזיל וארגנטינה בחגיגה דרום אמריקאית.
15 ימים
12 לילות
מחיר 4,390 דולר לאדם בחדר זוגי
המסלול הקלאסי של דרום אמריקה עם כל היעדים המובילים, כולל כרטיס למצעד המנצחות 2020: ימי טיול מלאים ומגוונים ללא מריחות וניצול מירבי של הזמן.  כולל נופש ברזילאי מפנק בבוזיוס, ריו דה ז'ניירו האיגוואסו ובואנוס, בתי מלון ברמה גבוהה במיוחד ומדריכים מומלצים ומעולים. וכל זה במחיר מדהים במיוחד.
13 ימים
10 לילות
מחיר 3,590 דולר לאדם
מסע גיאוגרפי מרתק ביבשת הקסומה - דרום אמריקה. טיול מיוחד המשלב בין הרי האנדים המרשימים, קרחונים וטבע עוצר נשימה לבין ערים קלאסיות וחופי הזהב של ברזיל. 22 יום, 19 לילות עם בתי מלון מובחרים במיוחד, טיסות ישירות לדרום אמריקה והדרכה איכותית.
22 ימים
19 לילות
מחיר שווה במיוחד עד ה-31 לאוגוסט
טיול שכולו מוקדש לברזיל המיוחדת, שילוב של תרבות מרתקת, מוזיקה שמחה, צבעוניות מרהיבה ונופים עוצרי נשימה.נכיר את ברזיל, שנבחרה למדינה היפה בעולם, את התרבות העשירה, האנשים המיוחדים, נטעם מטעמים מעניינים ונטייל בין מפלים באחד משבעת פלאי תבל.מתאים לאלו אשר רוצים לצאת לטיול מגוון ומעניין ולהכיר טוב יותר את המדינה הגדולה בדרום אמריקה.
תאריך יציאה שני, 30 נובמבר -0001
תאריך חזרה שני, 30 נובמבר -0001
10 ימים
7 לילות
טיול מיוחד ובלעדי של ברזילאו - עשרה ימים של טעימה מהקסם הברזילאי, במחיר השווה ביותר לטיול בדרום אמריקה.טיול בין נופיה ועריה היפהפיים של ברזיל המיוחדת: מסלול יחודי, חוויה קולינרית, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה יחשפו אתכם אל תרבות צבענית ושמחה, קצב הסמבה המשגע והטבע המרהיב של ברזיל.
10 ימים
7 לילות