טיולים מאורגנים לדרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

ברזילאו בשיתוף עם סוכנות הנסיעות מונה טורס מוציאות טיולים מאורגנים מהארץ לברזיל, ארגנטינה וצ׳ילה לאורך כל השנה. הטיולים תוכננו בקפידה במטרה להתאימם לרצונות ולאופי המטייל הישראלי.
מסלולי הטיולים שלנו בנויים באופן ייחודי והם כוללים אטרקציות פופולריות, חופים קסומים, מאכלים מקומיים, תרבות, נופים עוצרי נשימה, היסטוריה ואתרים בלעדיים לברזילאו, כאשר כל הטיולים המאורגנים יוצאים בליווי מדריך ישראלי מקצועי ומומחה להדרכה בדרום אמריקה!
הטיולים שלנו הינם בדגש על טיולי איכות ולכן אנו לא מאמינים ב״דילוג״ בין אתרים, אלא על הכרות מעמיקה עם כל מקום ואתר בהם נבקר.
אנו מאמינים כי למדריך הטיול יש שליטה רבה באיכות הטיול, בהסברים ובקישורם לכל מקום ואתר ובחוויות הקטנות והגדולות אותן תקחו איתכם הביתה ותזכרו לכל החיים, לכן מדריכי הטיולים שלנו נבחרים בקפידה ועוברים את ההכשרה המתאימה כדי לענות על הקריטריונים החשובים.
כך אנו גם בוחרים את בתי המלון וכל פינה ומסעדה בכל יום בטיולים המאורגנים מבית ברזילאו, כדי שלקוחותינו יזכו לחוויה אחרת, מיוחדת ומחוברת אל המקומות בהם אנו מטיילים.
בזכות מומחיותנו לברזיל והמדינות השכנות יש ביכולתנו להוציא טיולים מאורגנים עם ימי טיול מלאים במחירים הטובים ביותר בענף התיירות וזאת ללא התפשרות על רמת בתי המלון ואיכות ההדרכה הגבוהות.

לאוהבי התרבות, השמחה, המוזיקה, הטבע והים בואו לגלות את ברזיל צ'ילה וארגנטינה ב-18 ימים של שכרון חושים!שילוב של מסלול יחודי עם אתרים בלעדיים, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה, יגלו בפניכם את נפלאות ברזיל וארגנטינה בחגיגה דרום אמריקאית.
18 ימים
15 לילות
טיול מיוחד ומרתק אל נופיה היפים ביותר של ארגנטינה והתרבות הצבעונית של ברזיל. נבקר בקרחונים בפטגוניה, בברילוצ׳ה הקסומה, מפלי האיגוואסו המרשימים והעיירה הקולוניאלית פארטי ונרקוד בקרנבל הגדול בעולם בריו דה ז׳ניירו, ברזיל.טיול המתאים לאלה הרוצים להנות מחוויה של פעם בחיים, להכיר, להיחשף ולחוות את הטעמים, הנופים והעושר הצבעוני של ברזיל וארגנטינה ב-16 ימים מטריפים.
16 ימים
13 לילות
מחיר מבצע מיוחד לנרשמים עד ה-31 באוגוסט
טיול בין התרבות הצבעונית והנופים היפהפיים של ברזיל, ארגנטינה ואורגוואי, כולל מצעד המנצחות 2019: מסלול יחודי עם אתרים בלעדיים, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה אשר יגלו בפניכם את נפלאות דרום אמריקה בחגיגה לטינית משגעת. 
13 ימים
10 לילות
מחיר מקומות אחרונים
טיול חובה למי שמעוניין להיחשף לראשונה לברזיל וארגנטינה המיוחדות ויחד עם זאת מעוניין בטיול קצר , אך לא פחות חווייתי ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.בטיול נבקר בערים ואתרי החובה של ברזיל וארגנטינה כדי לקבל טעימה אמיתית מהתרבות המרגשת והנופים המרשימים של דרום אמריקה - כולל קרנבל 2019 בריו!
11 ימים
8 לילות
מחיר מבצע מיוחד לנרשמים עד ה-31 באוגוסט
טיול שכולו מוקדש לברזיל המיוחדת, שילוב של תרבות מרתקת, מוזיקה שמחה, צבעוניות מרהיבה ונופים עוצרי נשימה.נכיר את ברזיל, שנבחרה למדינה היפה בעולם, את התרבות העשירה, האנשים המיוחדים, נטעם מטעמים מעניינים ונטייל בין מפלים באחד משבעת פלאי תבל.מתאים לאלו אשר רוצים לצאת לטיול מגוון ומעניין ולהכיר טוב יותר את המדינה הגדולה בדרום אמריקה.
תאריך יציאה שני, 30 נובמבר -0001
תאריך חזרה שני, 30 נובמבר -0001
10 ימים
7 לילות
טיול מיוחד ובלעדי של ברזילאו - עשרה ימים של טעימה מהקסם הברזילאי, במחיר השווה ביותר לטיול בדרום אמריקה.טיול בין נופיה ועריה היפהפיים של ברזיל המיוחדת: מסלול יחודי, חוויה קולינרית, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה יחשפו אתכם אל תרבות צבענית ושמחה, קצב הסמבה המשגע והטבע המרהיב של ברזיל.
10 ימים
7 לילות
מסע מרתק בין אתריה היפים ביותר של היבשת הקסומה - דרום אמריקה. טיול מיוחד המשלב בין הרי האנדים המרשימים, קרחונים וטבע עוצר נשימה לבין ערים קלאסיות וחופי הזהב של ברזיל.
21 ימים
18 לילות