טיולי יום בריו דה ז'ניירו

בברזילאו אנחנו מוציאים במשך השנה טיולים מאורגנים בעברית לדרום אמריקה ולברזיל בפרט. לאלה המעוניינים לטייל באופן עצמאי ולהצטרף רק לטיולים יומיים אנו מציעים טיולי יום לאזורים היפים והמומלצים בעיר ובסביבתה.
הטיולים מודרכים באנגלית ובעברית ויוצאים מספר פעמים בשבוע וכך ניתן יהיה למלא את היום בפעילות מגוונת עשירה ומעשירה. הטיולים ברמת תיירות גבוהה, עם מדריכים מקצועיים ואדיבים, וואנים טובים ומסלול המותאם במיוחד לתייר הישראלי.

יום טיול מיוחד בין סודותיה הקסומים והפחות מוכרים של העיר בשילוב עם אתריה המפורסמים ביותרהטיול נבנה לאחר מחשבה רבה ושיתוף פעולה בין ברזילאו ו- Favela Walking Tour במטרה להביא לכם משהו קצת שונה, חוויתי ומיוחד.מחוץ לעונת התיירות (אפריל - נובמבר) הטיול יוצא בהתאם לביקוש, יש להתעדכן מולנו על מועדי יציאת הטיול.
מחיר 75 דולר
ריו דה ז'ניירו היא בירת הסמבה של ברזיל ואירוע הקרנבל המושך אל העיר מליוני מבקרים הוא חגיגת הסמבה הגדולה בעולם. הצטרפו אלינו לטיול מיוחד אל מאחורי הקלעים של הקרנבל המפורסם בעולם כולל השתתפות בחזרות לקרנבל עם בית הספר לסמבה ומאות רקדנים ורקדניות בחווייה סופר אותנטית ומיוחדת!
מחיר 72 דולר
טיול ושייט היוצא מריו דה ז'ניירו על כביש ריו-סנטוס הנחשב ליפים בברזיל, אל עבר ארכיפלג "אנגרה דוס רייס" המונה למעלה מ-200 איים, לגונות וג'ונגל מרהיב. בטיול נעלה על שייט בן 5 שעות שייקח אותנו בין איים טרופים בנופים מדהימים וכולל עצירות בחופים היפים באזור.
מחיר 65 דולר
יער טיז'וקה הינו היער העירוני הגדול בעולם הנמצא בליבה של המטרופולין של ריו. הצטרפו לטיול מדהים ביער, בין מפלים וג'ונגל טרופי נוכל להגיע לפינות החבויות היפות והאהובות ביותר על המקומיים, יחד עם תצפיות מרהיבות על העיר. הסיור הוא בג'יפ פתוח המאפשר לחוות את הג'ונגל הכי קרוב שאפשר.
מחיר 56 דולר
הסיור בפאבלה מפגיש את המטיילים עם צורת החיים של המקומיים באחת משכונות העוני הרבות הקיימות בריו דה ז'ניירו. על אף היותן כאלו מדובר בשכונות הצבעוניות ביותר בעיר ומכיוון ש"התנחלו" על ההרים, השכונות גם בעלות נוף ייחודי. נשמע סיפורים ממקומיים שחיים בשכונות אלו, נבין איך נוצרו הפאבלות ומה עושה המדינה היום על מנת לתקן את המצב ולשפר את חיי התושבים. את הסיור מדריכים תושבי המקום, והוא נחשב לבטוח ומומלץ מאוד.
מחיר 33 דולר
פטרופוליס קרויה על שמו של מלך ברזיל והיא אחת השאריות היפות לזכר שלטון המונרכיה ששרר בברזיל במאה ה-19. עיר זו נחשבה לעיר הקייט של המלך כאשר רצה "להתקרר מעט מהחום של ריו". בטיול נבקר בארמון, במוזיאון ובגנים המלכותיים, זאת לאחר נסיעה דרך הרי העוגב הנשאים לגובה של למעלה מ-2,000 מטר מעל פני הים.טיול המשלב נופים וטבע עם תרבות והיסטוריה.
מחיר 50 דולר
טיול בין האתרים המפורסמים של העיר ובינהם תצפיות מרהיבות מפסל ישו והר הסוכר, ביקור בדאון טאון ריו, מרכז כלכלי מתעורר, שיטוט ברחובותיה הצבעוניים ובין שכונותיה היפות של העיר.טיול בין האנשים ומעליהם בנקודות תצפית יוצאות דופן הפורסות את כל היופי של ריו לפנינו במלוא עוצמתו.
מחיר 85 דולר