אודות החברה

ברזילאו הינה חברת טיולים המתמחה במתן שירותים למטייל הישראלי בברזיל וארגנטינה.
החברה הוקמה לפני כשש שנים וכיום הינה חברת הטיולים המובילה לברזיל עם אלפי מטיילים בשנה.

אנו מציעים שירות טיול בתפירה אישית, טיולים מאורגנים, טיולי יום בריו המודרכים בעברית, השכרת דירות ברחבי ברזיל ועוד.

ייחודנו הוא בחדשנות שאנו מביאים לקהל הישראלי בכל הקשור לטיולים לדרום אמריקה. יצרנו חבילות נופש המאפשרות בנייה קלה של מסלול טיול שלם, מפורט ומושקע בכל רחבי ברזיל וארגנטינה בתפירה אישית למטייל העצמאי, בנוסף אנו מפעילים טיולי יום יחודיים בריו דה ז׳ניירו המודרכים בעברית ובינהם הטיול "ריו אהובתי" - טיול יום עם מסלול מיוחד ושונה וטיול ״ריו עיר הסמבה״ בו מבקרים מאחורי הקלעים של הקרנבל.
בתקופת הקרנבל אנו גם מציעים את השירות של השכרת דירות נופש למטיילים בפלוריאנפוליס, סלבדור וריו דה ז׳ניירו.
אנו מצטיינים בשירותי קרקע וטיולים המותאמים באופן אישי ללקוח, אך בנוסף גם מציעים טיולים מאורגנים לברזיל, ארגנטינה וצ׳ילה במסלולים מגוונים ובמחירים ללא תחרות, עם דגש על טיולי איכות.

מטרתנו היא להמשיך לחדש ולרגש את המטיילים לדרום אמריקה, תוך שאנו יוצרים מסלולי טיולים הכוללים אתרים מפורסמים ואהובים, אך יחד עם זאת מפתיעים את המטייל במקומות חדשים אליהם לא היה נחשף אילולא בחר לטייל עימנו.

אנו מתחייבים להמשיך להקפיד על שירות איכותי, אמין ומקצועי, לספק בתי מלון ברמה גבוהה הנבחרים בקפידה, טיולים איכותיים ומעניינים ומדריכי טיולים המומחים להדרכה באמריקה הלטינית.

אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים כשעובדים בטיולים בחו״ל הוא להבין ולזכור שהטיול הוא שלכם הלקוחות, והוא חוויה של פעם בחיים ולכל צוות ברזילאו יש את העונג ליצור, להשתתף ולחלוק עם לקוחותינו חוויה מדהימה זו.

הצוות שלנו

אילן לבנה
אילן לבנהמנכ״ל ברזילאוIlan@brazilao.com
אילן גדל בין הרים, מרחבים והרבה טבע בקיבוץ לטם בצפון הארץ. לאחר השחרור מהצבא בדרגת השיא של סמל ראשון הרגיש את הצורך לצאת לטייל בעולם. הוא התחיל להדריך טיולים בארה״ב וקנדה בחודשי הקיץ וכך מימן את הטיולים במרכז ודרום אמריקה. לברזיל הוא הגיע לאחר שנה של טיול באמריקה הלטינית. לאחר חמישה חודשים שלטיול הוא החליט שלברזיל הוא עוד ישוב ולאחר מספר שנים נוספות של הדרכת טיולים ותואר מהאוניברסיטה שנשאר במגירה, הוא הרגיש שהגיע הרגע להקים את ברזילאו, עם הרצון העז להעביר למטיילים את אהבתו לברזיל. המקום האהוב על אילן בברזיל אלה הם חופי באהיה.
שני בר-לבנה
שני בר-לבנהיועצת טיולים ומנהלת הזמנותshuna@brazilao.com
לאחר הצבא שני טיילה בדרום אמריקה ובעולם במשך 3 שנים ועד היום היא חייה חיי טיולים. לאחר שסיימה תואר בתקשורת דיגיטלית החלה את דרכה בברזילאו בתור מנהלת המדיה בחברה. לאחר מכן עברה לניהול תיקי הלקוחות בחברה תוך דאגה שכל לקוח של ברזילאו יקבל יחס אישי וחם כהכנה לחום הברזילאי. בנוסף שני תבנה עבורכם את טיול חלומותיכם בדרום אמריקה בהתאם לדרישותכם עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים. המקום האהוב על שני בברזיל הוא איליה גראנדה והחלום שלה הוא לפתוח באי פוסאדת בוטיק המגישה אוכל טבעוני ביתי.
ארנו קסנייה
ארנו קסנייהמנהל לוגיסטיArno@brazilao.com
ארנו העובד הצרפתי שלנו הצטרף לצוות ברזילאו במונדיאל 2014, הוא דובר צרפתית, אנגלית, פורטוגזית ואיטלקית. לאחר שעבד הרבה שנים כמנהל פרוייקטים בחברת הנדסה ובניין בטולוז שבצרפת, הבין שהרבה יותר כיף להנדס טיולים מאשר בניינים. הוא אוהב לטייל בכל העולם ובמיוחד בדרום אמריקה ומאוד מעריך את התרבות הברזילאית. המקום האהוב עליו בברזיל הוא ריו דה ז׳ניירו שבעיניו היא באמת ״Cidade Maravilhosa" - העיר המרהיבה, עם חופיה המדהימים, ההרים המרשימים וסגנון החיים הנוח.
גור ירמיהו
גור ירמיהומדריך
גור מדריך טיולי היום של ברזילאו בריו דה ז׳ניירו. סטודנט לתואר שני בחינוך דמוקרטי להוראת אזרחות, בעל תואר ראשון במדעי החברה ויחב״ל ותואר שני במדע המדינה ופילוסופיה פוליטית, פעיל חברתי והיוצר ומדריך של טיול היום Tel Aviv my love (בהשראת הטיול ריו אהובתי). אוהב את העולם על כל גווניו, תרבויותיו ונופיו ועל כן מטייל ללא הפסקה. לברזיל הוא הגיע מתוך סקרנות וישר התאהב (כי איך אפשר שלא). המקום האהוב על גור הוא חופי ג׳רי קאקווארה המתאימים לגלישת רוח מקצועית, בה הוא מצטיין.
יוסקה קליין
יוסקה קלייןמדריך
יוסקה מדריך טיולי היום של ברזילאו וטיולי אינסנטיב בריו דה ז׳ניירו. אביו של יוסק'ה היגר מברזיל לישראל, אבל האהבה למדינה עברה בגנים וכשיוסק'ה הגיע לראשונה לריו הוא פשוט הרגיש שהתאהב מחדש. הדרכה עושים מאהבה או לא עושים בכלל, היא המפתח להצלחה בתחום והשילוב של אהבתו להדרכה ולברזיל נותנות פירות נהדרים. ארפואדור, שם של חוף ושל שונית סלע שהיבשה שולחת לתוך האוקיינוס בין החופים איפנמה וקופקבנה בריו, היא הנקודה האהובה על יוסק'ה בברזיל - שם מרבה לתרגל מדיטציה אחרי שעות ההדרכה ולהנות מנוף המשלב חופים מדהימים, עיר יפה, יער טרופי ואת הפאבלות הצבעוניות של ריו.