פלאי תבל בברזיל

את הטיול שלנו נפתח באחד משבעת נפלאות תבל, מפלי האיגוואסו, המיים הרועשים המוקפים ג'ונגלים נשמעים היטב למרחקים, את טיול הטבע שלנו נמשיך אל פלא תבל נוסף נהר האמזונאס ויער הגשם האמזוני, גן עדן לאוהבי החיות, הטבע והפרא, רחוק מכל ציוויליזציה, שם נגיע לחקור את מעמקי יער הגשם המסתורי.
נמשיך את טיולנו בריו דה ז'ניירו העיר היפה בעולם, בירת הסמבה והקרנבלים העולמיים. לדעתנו כל טיול טוב חייב לחשוף איזה סוד שלא הכרנו, ולכן ניסע לפארטי הקסומה וניחשף אל סאו פאולו הענקית וסנטוס העתיקה

מידע נוסף

 • סה"כ ימים: 15
 • סה"כ לילות: 13
 • מחיר החל מ-: $5850 לאדם בחדר זוגי
מסע אל פלאי תבל- מפלי האיגוואסו, האמזונס, ריו דה ז'ניירו וחופי ברזיל 15 ימים, 13 לילות

(3 ימים על בסיס פנסיון מלא שתי ארוחות נוספות במהלך הטיול)


היום הראשון: מפגש וטיסה לברזיל

ניפגש בשדה התעופה  לטיסה לא ישירה אל מפלי האיגוואסו דרך סאו פאולו. 

היום השני: הגעה למפלי האיגוואסו וטיול בצד הברזילאי של המפלים

עם הנחיתה בפוז דו איגוואסו ניסע אל הפארק הלאומי על מנת לתצפת על המפלים מן הצד הברזילאי, הפנורמי ונגיע עד מטרים ספורים מהמפלים. נטייל בג'ונגל המיוחד בפארק כשנופי המפלים מפציעים מהעצים. במידה ויוותר לנו זמן וכוח, ניתן יהיה להמשיך אל פארק הציפורים המיוחד. את יומנו הראשון נסיים בסכר ההידרואלקטרי השני בגודלו בעולם- האיטאיפו. סכר האיטאיפו נמצא בקירבה למפלים, על הנהר השכן לנהר האיגווסו. על אף קרבתם של הנהרות, הם כלל אינם מחוברים. הסכר מספק כ-90% מהחשמל של פארגוואי וכ-25% מהאנרגיה בברזיל, הוא פלא טכנולוגי מרהיב בעוצמתו, אשר מייצר אנרגיה נקייה ועל ידי כך פיתח את ארצות האיזור. לינה בצד הברזילאי. 

היום השלישי: סיור במפלי האיגוואסו- הצד הארגנטינאי, כולל שייט מתחת למפלים

היום כולו יוקדש למים- האנרגיה של החיים. נטייל בצידו הארגנטינאי של הפארק. צד זה הינו הפארק הגדול יותר של מפלי האיגוואסו. בפארק נטייל בתוך יערות הגשם הקסומים, בהם חבויות חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק. באיגווסו ישנם לא פחות מ- 200 מפלים השופכים עד 2 מיליון ליטר מים בשניה, משתנה בין עונות השנה. בין אלפי העצים ובין השבילים נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים הנקרא "גרון השטן", נחוש בעוצמת המים הנופלים מגובה של עשרות מטרים, נשוט בסירת מנוע אימתנית אל תוך המפלים ונירטב מהם אל חוויה שתיחרט בזיכרון לשנים רבות. 

עם ערב נחזור ללינה בצד הברזילאי.

אופציה לצאת למופע פולקלור דרום אמריקאי הכולל ארוחת ערב.

היום הרביעי: טיסה אל מנאוס בירת האמזונאס והעברה ללודג' באמזונס

הבוקר נצא בטיסה לא ישירה למנאוס, נקודת היציאה לטיול לאמזונס. עם הנחיתה נצא לנסיעה בת 3 שעות אל הלודג' (מלון כפרי) שלנו הנמצא בלב יערות הגשם. עם ההגעה ולאחר התארגנות וקבלת פנים נצא לסיור ראשון באיזור, סיור הערב, בו נוכל לחזות בחיות ובחיי הלילה של יער הגשם הגדול בעולם. בסיורים בימים הקרובים נראה דולפינים ורודים ואף נשחה איתם, קופים, מיני עצים מיוחדים בני אלפי שנים, מאות מיני ציפורים, נדוג פירנאות ונפגוש אינדיאנים החיים באיזור.

היום החמישי: יום טיול אמזונס על בסיס פנסיון מלא

היום כולו יוקדש לסיורים באיזור שהוכרז לא מזמן כאחד מפלאי תבל וזה הודות למערכת האקולוגית המיוחדת המאפינת את איזור האמזונס, יער הגשם הגדול בעולם. הלודג' שלנו נמצא בארכיפלג איים מיוחד השוכן בלב הג'ונגל האמאזוני הנחשב לארכיפלג הנהרות הגדול בעולם. 

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור ראשון מבין שלושה היום. שעות הבוקר הן טובות למציאת חיות בפרא המסיימות את פעילות הלילה שלהן. לאחר הסיור נחזור ללודג' לארוחת צהריים ומנוחה ולאחריה נצא לסיור השני שלנו. את סיור הצהריים נקדיש לפרוייקטים סביבתיים הנערכים באיזור על מנת לשמר אותו ואת עולם החי המיוחד שכאן ולמפגש עם ילידי המקום. לאחר ארוחת הערב נצא לפעילות לילית, ובה נצפה בעולם החי בלילה.

היום השישי: יום טיול אמזונס על בסיס פנסיון מלא

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור ראשון מבין שלושה היום. שעות הבוקר הם טובות למציאת חיות בפרא המסיימות את פעילות הלילה שלהם. לאחר הסיור נחזור ללודג' (מלון ביתי) לארוחת צהריים ומנוחה ולאחריה נצא בשנית. את טיול הצהריים נקדיש לפרוייקטים סביבתיים הנערכים באיזור על מנת לשמר אותו ואת עולם החי המיוחד שכאן. לאחר ארוחת הערב נצא פעילות לילית נוספת, לצפייה בעולם החי הלילי.

היום השביעי: טיול בוקר, העברה לשדה התעופה במנאוס וטיסה אל ריו דה ז'ניירו

הבוקר לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בוקר אחרון באיזור ולאחריו נעזוב את האמזונס לאחר חוויה מיוחדת בפלא תבל וניסע אל מנאוס כמרחק שלוש וחצי שעות נסיעה. במנאוס אם יישאר לנו זמן בהתאם לזמני הטיסה, נוכל לצאת לראות את תיאטרון האמזונאס והשוק לממכר מוצרי האמזונאס, מאכלים מיוחדים וציוד למסעות בתוך הג'ונגל.  נעלה על טיסה אל ריו דה ז'ניירו.  

טיסת לילה אל ריו דה ז'ניירו

היום השמיני: נחיתה בריו דה ז'ניירו ויציאה אל סיור ג'פים ביערות טיזו'קה 

הבוקר לאחר הנחיתה בעיר וההעברה אל בית המלון, נעלה על ג'יפים מיוחדים ונצא לסיור ביערות טיז'וקה, היער העירוני הגדול בעולם הנמצא בליבה של העיר ריו דה ז'ניירו. היער נשתל כולו בהחלטת בית המלוכה לאחר שכל צמחיית ריו דה ז'ניירו נהרסה כליל. נשקפות ממנו תצפיות נוף מרהיבות ומיוחדות. בחלק השני של הסיור נחצה את השכונה המלכותית סנטה תרזה, תוך תצפיות נפלאות וסיור בין מפלים בלב הג'ונגל העירוני. 

היום התשיעי: סיור בריו דה ז'ניירו; הפסל של ישו, הר הסוכר, הדאון-טאון ועוד

היום נצא לטיול בעיר המרהיבה, כמו שהמקומיים מכנים אותה "Cidade Maravilhosa". נתחיל בהר הגבוה בעיר- הקורקובדו, כאן מעל פסל ישו המפורסם, המחבק את העיר ותושביה, נתצפת על ריו דה ז'ניירו. המפרץ, פארק טיזו'קה והרי החוף נראים נפלא ופרוסים לרווחה. בצהריים נסתובב במה שהיה פעם המרכז השלטוני של ברזיל כולה והיום סמל להתעוררות הענק הכלכלי והתחדשות החברה הברזילאית, איזור הדאון טאון. נבקר בבתי קפה משנות העשרים, נראה את איצטדיון המראקנה המתחדש לקראת המונדיאל נסייר במדרחוב השוקק, ונראה את כנסיית העיר המודרנית והמיוחדת במינה. לקראת השקיעה נתקדם לתצפית מרהיבה נוספת הפעם מהר הסוכר, רק כדי להיות בטוחים שאכן מדובר בנוף העירוני המושלם.

בערב נצא למסעדת בשרים ואוכל ברזילאי, סמבה של טעמים בכל מנה. 

היום העשירי: סיור פאבלות וערב סמבה

את יום זה נקדיש למרכיב חשוב בחיים בברזיל בה הקיצוניות היא מאפיין בולט.  נצא לסיור פאבלות,  סיור באחת משכונות העוני הרבות בריו דה ז'ניירו ועל אף היותן כאלו מדובר בשכונות הצבעוניות ביותר בעיר. מכיוון ש"התנחלו" על ההרים, השכונות גם בעלות נוף ייחודי. נחזה בעוני קיצוני, נשמע סיפורים ממקומיים שחיים בשכונות אלו, נבין איך נוצרו הפאבלות ומה עושה המדינה היום על מנת לתקן את המצב ולשפר את חיי התושבים. את חלקו השני של היום תוכלו לבחור להעביר במספר דרכים: לבקר באחד ממרכזי העיר היפים, לבלות בחוף הים או להצטרף לטיולים נוספים בעיר. 

בערב נצא אל הופעת סמבה של אחת מהלהקות הפורסמות בעיר ונחגוג עד השעות הקטנות של הלילה בקצב הצבע והסמבה... שתי אופציות לבחירה.

היום ה-11: הרי העוגב, חופי ברזיל ופארטי

הבוקר נעזוב את ריו ונצא דרומה אל עבר ארכיפלג המכיל למעלה מ-350 איים, השוכן לצד הג'ונגל האטלנטי, באיזור בו מיני הצמחים עולים במספרם אפילו על הג'ונגלים העבותים של האמזונס. השילוב של הרים, ג'ונגלים וחופים יוצר את החופים היפים בברזיל. ניסע לאורך החוף לצד עיירות נופש ונצא להפלגה בין האיים לכיוון האי הגדול 'איליה גרנדה'. בהפלגה מומלץ לשנרקל ולקפוץ אל מי התורכיז הצלולים. אחר הצהריים נגיע אל פארטי ונרגיש כאילו חזרנו בזמן אל עיר נמל קולוניאלית, אשר נבנתה על ידי הפורטוגלים על מנת לייצא זהב וכיום משמשת כעיירת נופש יוקרתית. בערב נצא לסיור נעים בין הכנסיות השמורות, הרחובות העתיקים, המסעדות  וכמובן המוזיקה. 

היום ה-12: חופים, מפלים וג'יפים בחופי פארטי

היום נטעם מטעם החיים הטובים של ברזיל ונבלה בים חופשה ברזילאית. נצא לסיור ג'יפים בין המפלים הרבים של הג'ונגל האטלנטי. זהו הגו'נגל העשיר בעולם במגוון הצמחייה שבו. נטייל בין נהרות בהם התגלה זהב בתקופת הבהלה לזהב המקומית ונסיים באחד מהחופים היפים בעולם, חוף טרינידד האהוב על הברזילאים. יום שכולו נופש וחופש חלומי. 

היום ה-13: העיר סנטוס וסאו פאולו

הבוקר נפנה את החדרים ולאחר ארוחת בוקר נצא אל נסיעה לאורך קו החוף המיוחד ובו כביש ריו-סנטוס הידוע ככביש היפה ביותר בברזיל. בשעות הצהריים נגיע אל העיר סנטוס, עיר נמל אשר בחצי הראשון של המאה ה-20 שגשגה אודות לסחר הקפה העשיר שבה. נבקר בבורסת הקפה העתיקה ונלגום קפה מ"יד ראשונה". אחה"צ נגיע אל סאו פאולו העיר הגדולה ביותר בדרום אמריקה. נצא לסיור באיזור המלון, נחזה בשדרת הפאוליסטה המפורסמת הקרויה על שם המקומיים ונטייל בשכונות הבוהמיות של העיר. 

היום ה-14: סאו פאולו וטיסה חזרה אל ישראל

הבוקר נצא לסיור בעיר סאו פאולו ובאיזור העסקים שלה, לב ליבה של הכלכלה הברזילאית, השישית בגודלה בעולם. נעלה על תצפית בבניין ה"אמפייר סטייט" המקומי ונכיר את איזור הבורסה הברזילאית. במידה וישאר זמן נוכל לבקר בשוק המקומי (תלוי בזמני הטיסה). לאחר טיול מופלא בין פלאי תבל, מלאי חוויות וזיכרונות לכל החיים, נעלה על הטיסה חזרה לישראל. 

היום ה-15: נחיתה חזרה בישראל

הערה: סדר הביקורים עשוי להשתנות. לא יחולו שינויים בתכנית.
מחיר הטיול כולל:
 1. טיסה בינלאומית לסאו פאולו, ו3 טיסות פנים המופרטות במסלול הטיול
 2. מדריך ישראלי מקצועי מבית "BraziLÃO" המתמחה בברזיל. מהיציאה בנתב"ג ועד החזרה לישראל.
 3. טיולי האמזונס- יומיים על בסיס פנסיון מלא (לא כולל שתיה, פרט למיים), כולל כל טיולי היום בליווי מדריך מקומי מומחה.
 4. ארוחת ערב מפוארת בריו דה ז'ניירו וארוחת צהריים בשייט איים טרופיים.
 5. בתי מלון 4 כוכבים או פוסאדות (בית מלון משפחתי) ברמת התיירות הגבוהה:

  2 לילות באיגוואסו: Bella Italia

  - 3 לילות באמזונס: Anavilhanas Lodge (פנסיון מלא).

  3 לילות בריו דה ז'ניירו: Royal Rio Palace Hotel.

  2 לילות פארטי: Villa do Paraty.

  - לילה בסאו פאולו: Mercury
 6. ארוחות בוקר בכל בתי המלון.
 7. מדריך מקומי צמוד בכל אתר טיולדובר אנגלית ובעל תעודות על פי החוק המקומי.
 8. אוטובוסים ממזוגים ונוחים לפי המסלולימי האמזונס הינם טיולי טבע הנעשים בג'יפיםסירותרגלי.
 9. כניסות לכל האתרים המצויינים בגוף המסלולאמזונס (אגרות ומיסי המטיילים), כניסה לפארק מפלי האיגוואסו בצדדיו הארגנטינאי והברזילאיסכר האיטאיפושייט במפלי האיגוואסופסלו של ישוהר הסוכרשייט איים טרופייםסיורי ג'יפים בריו דה ז'ניירו ובפארטי.

המחיר אינו כולל:

 1. ויזות (בעיקרון לא נדרשת ויזה לישראלים פרט למקרים מאוד מיוחדים).
 2. שתיה קלה ואלכוהולית בארוחות, פרט למקומות המצויינים במחיר כולל.
 3. תשר למדריך הטיול הישראלי.
 4. כל מה שאינו מצויין במחיר כולל.

 

מסלול הטיול ותמחורו עלולים להשתנות כשיסופקו תאריכים מדויקים. 

המחירים עלולים להשתנות בסביבות 10% לכאן או לכאן.

אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התמחור וזאת בידיעת הלקוח. ניתן בהתאם לשנות את המסלול. 

בניית אתרים Smart Soft Web
תפריט